Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Rutkowski Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Lecheta Michał UKS Tomita Elbląg 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg II runda
zwycięstwo Zobek Mariusz GKS Czarni Bytom 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg I runda
zwycięstwo Gemza Jacek KŚ AZS Gliwice 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg II runda
zwycięstwo Szewczak Tomasz K.S. WroX Gym Wrocław 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała OPEN o III miejsce
zwycięstwo Wołkowicz Bronisław KŚ AZS Gliwice 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała OPEN ćwierćfinał
zwycięstwo Bogacki Andrzej WKS Gwardia Warszawa 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała OPEN III runda
zwycięstwo Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała OPEN II runda
zwycięstwo Baran Patryk TS Wisła Kraków 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Gemza Jacek KŚ AZS Gliwice 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg II runda
zwycięstwo Hetmańczyk Sławomir ULKS Ippon Jarocin 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg I runda
zwycięstwo Malowaniec Paweł TS Gwardia Opole 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków +95 kg II runda
zwycięstwo Bodziacki Artur TS Wisła Kraków 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg półfinał
zwycięstwo Malowaniec Paweł TS Gwardia Opole 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Siemiński Robert TS Gwardia Olsztyn 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg II runda
zwycięstwo Czarkowski Jacek WKS Flota Gdynia 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +95 kg półfinał
zwycięstwo Przydanek Kamil KS AZS-AWF Wrocław 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Komisarek Robert KS Gwardia Wrocław 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +95 kg II runda
zwycięstwo Bączek Waldemar SGKS Wybrzeże Gdańsk 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN o III miejsce
zwycięstwo Frankiewicz Mariusz WKS Śląsk Wrocław 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN repasaże - finał
zwycięstwo Domaradzki Maciej WKS Śląsk Wrocław 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN repasaże - III runda
zwycięstwo Janiszewski Marek WKS Śląsk Wrocław 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN repasaże - II runda
zwycięstwo Maj Adam WKS Flota Gdynia 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN II runda
zwycięstwo Szwedziak Paweł PKS Olimpia Poznań 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +95 kg o III miejsce
zwycięstwo Berezowski Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +95 kg repasaże - finał
zwycięstwo Gemza Jacek KŚ AZS Gliwice 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +95 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Wołkowicz Bronisław KŚ AZS Gliwice 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN I runda
zwycięstwo Malowaniec Paweł TS Gwardia Opole 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +95 kg II runda
zwycięstwo Augustyniak Jerzy SGKS Wybrzeże Gdańsk 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +95 kg I runda
zwycięstwo Gędzik Wojciech TS Wisła Kraków 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg półfinał
zwycięstwo Czarkowski Jacek WKS Flota Gdynia 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Bogacki Andrzej WKS Gwardia Warszawa 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg II runda
zwycięstwo Tomczak Edmund PKS Olimpia Poznań 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +95 kg I runda
zwycięstwo Barszcz Dariusz GKS Czarni Bytom 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała OPEN III runda
zwycięstwo Domaradzki Maciej WKS Śląsk Wrocław 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała OPEN II runda
zwycięstwo Szwedziak Paweł PKS Olimpia Poznań 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała OPEN I runda
zwycięstwo Król Andrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała +95 kg półfinał
zwycięstwo Bogacki Andrzej WKS Gwardia Warszawa 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Gędzik Wojciech TS Wisła Kraków 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała +95 kg II runda
zwycięstwo Pęcikiewicz Andrzej TS Wisła Kraków 27.05.1990 Mistrzostwa Polski OPEN Bielsko-Biała OPEN ćwierćfinał
zwycięstwo Wojniusz Cezary KSJ Gwardia Koszalin 27.05.1990 Mistrzostwa Polski OPEN Bielsko-Biała OPEN II runda
zwycięstwo Latała Mariusz KS Gwardia Wrocław 27.05.1990 Mistrzostwa Polski OPEN Bielsko-Biała OPEN I runda
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg półfinał
zwycięstwo Wojniusz Cezary KSJ Gwardia Koszalin 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Hamerlik Henryk KS Gwardia Bielsko-Biała 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg II runda
zwycięstwo Jańczak Jarosław SGKS Wybrzeże Gdańsk 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg I runda
zwycięstwo Mularczyk Jan KS Gwardia Wrocław 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Olsztyn +95 kg finał
zwycięstwo Berezowski Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Olsztyn +95 kg półfinał
zwycięstwo Szoja Artur RKS Radomiak Radom 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Olsztyn +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Tomczak Edmund PKS Olimpia Poznań 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Kraków +95 kg finał
zwycięstwo Bogacki Andrzej WKS Gwardia Warszawa 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Kraków +95 kg półfinał
zwycięstwo Trześniowski Jacek KS AZS-AWF Warszawa 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Kraków +95 kg
zwycięstwo Kawczyk Rajmund WKS Śląsk Wrocław 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyźni) Kraków +95 kg
zwycięstwo Tomczak Piotr TS Wisła Kraków 05.06.1988 Mistrzostwa Polski Seniorów OPEN Olsztyn OPEN II runda
zwycięstwo Kulas Hubert TS Gwardia Olsztyn 05.06.1988 Mistrzostwa Polski Seniorów OPEN Olsztyn OPEN I runda
zwycięstwo Tomczak Edmund PKS Olimpia Poznań 23-25.05.1987 Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin +95 kg repasaże - finał
zwycięstwo Reszko Wojciech KS Arkonia Szczecin 23-25.05.1987 Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin +95 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Ustarbowski Maciej TS Wisła Kraków 23-25.05.1987 Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin +95 kg II runda
zwycięstwo Kulas Hubert TS Gwardia Olsztyn 23-25.05.1987 Mistrzostwa Polski Seniorów Koszalin +95 kg I runda
zwycięstwo Mularczyk Jan KS Gwardia Wrocław 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków +95 kg finał
zwycięstwo Guzik Krzysztof KS Gwardia Bielsko-Biała 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków +95 kg półfinał
zwycięstwo Kozłowski Tomasz TSJ Gryf Słupsk 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Młynarczyk Grzegorz PKS Olimpia Poznań 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków +95 kg II runda
zwycięstwo Tomczak Edmund PKS Olimpia Poznań 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole +95 kg półfinał
zwycięstwo Żarczyński Bogdan WKS Śląsk Wrocław 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole +95 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Gibki Tomasz KS Gwardia Wrocław 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole +95 kg I runda
zwycięstwo Tomczak Piotr TS Wisła Kraków 13-15.05.1985 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław +90 kg finał
zwycięstwo Młynarczyk Grzegorz PKS Olimpia Poznań 13-15.05.1985 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław +90 kg półfinał
zwycięstwo Paklepa Piotr AKS Strzegom 13-15.05.1985 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław +90 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Mularczyk Jan KS Gwardia Wrocław 13-15.05.1985 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Wrocław +90 kg II runda
zwycięstwo Żarczyński Bogdan WKS Śląsk Wrocław 09-11.07.1984 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Poznań +90 kg repasaże - finał
zwycięstwo Młynarczyk Grzegorz PKS Olimpia Poznań 09-11.07.1984 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Poznań +90 kg repasaże - II runda