Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Kwiatkowski Szymon |
KS MaKo Judo Wrocław |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-66 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Rizijs Arturs daniels |
Łotwa |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - IV runda |
zwycięstwo |
Platt Archie |
Wielka Brytania |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Askhabov Arsen |
Rosja |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Silva, Eliseu |
Brazylia |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Raputa Dawid |
WKS Śląsk Wrocław |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Wilczyński Jakub |
KS MaKo Judo Wrocław |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-55 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Żytniak Grzegorz |
UKS MOSiR Jasło |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wójcik Konrad |
UKS Spartakus Lublin |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Miroąnikovs Matiss |
Łotwa |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-46 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Flejma Bolesław |
GKS Czarni Bytom |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Lapukhin Danila |
Rosja |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Szołtysek Filip |
KS AZS AWF Katowice |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-46 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Yenice Yasin |
Niemcy |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-46 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Szymanowski Jakub |
UKS 3 Piła |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-46 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Rutkowski Kewin |
UKS Górnik Judo Konin |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-46 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Binek Jakub |
GKS Czarni Bytom |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-42 kg |
finał |
zwycięstwo |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pająk Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Płonka Grzegorz |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-42 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Słowikowski Kacper |
MKS Truso Elbląg |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-42 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kruklis Richards |
Łotwa |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Trencsenyi Adam |
Węgry |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Szołtysek Filip |
KS AZS AWF Katowice |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-38 kg |
finał |
zwycięstwo |
Barczyk Jan |
UKS Judo Wolbrom |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-38 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Bartczak Maciej |
UKS Papieżka Włocławek |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-38 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szymczak Konrad |
UKJ Champion Warszawa |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-38 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Barczyk Jan |
UKS Judo Wolbrom |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-38 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Serafin Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-38 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Janikiewicz Paweł |
UKS Orzeł Kończewo |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-38 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Migot Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-38 kg |
II runda |