Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Lisonek Iga |
UKS SameJudo |
08.06.2019 |
Żoliborz Judo Cup 2019-U13 |
Warszawa |
-57 kg |
|
porażka |
Obłoza Anna |
UKJ ASzWoj Warszawa |
08.06.2019 |
Żoliborz Judo Cup 2019-U13 |
Warszawa |
-57 kg |
|
zwycięstwo |
Obłoza Anna |
UKJ ASzWoj Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Świtek Barbara |
UKS Judo Panda Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Witulska Julia |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-52 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Szatkowska Natalia |
UKJ 225 Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Księżopolska Oliwia |
UKJ 82 Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Obłoza Anna |
UKJ ASzWoj Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-51 kg |
finał |
zwycięstwo |
Brygoła Alicja |
Czarni Bytom Bytom |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-51 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kołodziejczyk Julita |
UKS Ronin-Team Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-51 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Strąk Oliwia |
UKS Chojrak Warszawa |
16.02.2019 |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-48 kg |
finał |
zwycięstwo |
Grudniewska Nela |
UKJ Lemur Warszawa |
16.02.2019 |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Gąsiecka Oliwia |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
16.02.2019 |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-48 kg |
|
zwycięstwo |
Strąk Oliwia |
UKS Chojrak Warszawa |
16.02.2019 |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-48 kg |
|
zwycięstwo |
Bartos Magda |
UKJ Champion Warszawa |
16.02.2019 |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-48 kg |
|
porażka |
Witkowska Wiktoria |
UKJ Lemur Warszawa |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
-48 kg |
|
porażka |
Wałęsa Alicja |
UKJ Lemur Warszawa |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
-48 kg |
|
porażka |
Banaszewska Zuzanna |
UKJ Lemur Warszawa |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
-48 kg |
|
porażka |
Baranova Vlada |
Judo Club KIN Jelgava/Latvia |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
-48 kg |
|
zwycięstwo |
Jóźwiak Martyna |
ULKS Judo Kowala |
22.09.2018 |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 |
Kowala |
-48 kg |
|
zwycięstwo |
Jóźwiak Martyna |
ULKS Judo Kowala |
22.09.2018 |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 |
Kowala |
-48 kg |
|
zwycięstwo |
Kołodziejczyk Julita |
UKS Ronin-Team Warszawa |
9.06.2018 |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U13 |
Warszawa |
-44 kg |
|
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
9.06.2018 |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U13 |
Warszawa |
-44 kg |
|
porażka |
Tóth Boglárka |
Tordas SE HUNGARY Tordas |
24.03.2018 |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
-42 kg |
finał |
zwycięstwo |
Jaromin Aleksandra |
Hato Judo Warszawa |
24.03.2018 |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Woźniak Urszula |
UMKS ŻAK Kielce |
24.03.2018 |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gorochow Zuzanna |
UKJ Ryś Warszawa |
24.03.2018 |
SameJudo Cup U13 - dziewczęta |
Marki |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Grzeszkiewicz Dominika |
UKJ ASzWoj Warszawa |
18.03.2018 |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-40 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kim Kirang |
Hato Judo Warszawa |
18.03.2018 |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-40 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Gąsiecka Oliwia |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
18.03.2018 |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-40 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Jesionek Maria |
UKJ Lemur Warszawa |
18.03.2018 |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-40 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Drzazga Angelika |
KS Yawara Warszawa |
18.03.2018 |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-40 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Baranowska Zuzanna |
UKJ Lemur Warszawa |
16.12.2017 |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
-40 kg |
|
zwycięstwo |
Wtulich-Pargulska Antonina |
UKJ Lemur Warszawa |
16.12.2017 |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
-40 kg |
|
zwycięstwo |
Jędryka Maja |
Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy |
16.12.2017 |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
-40 kg |
|
zwycięstwo |
Gąsiecka Oliwia |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
16.12.2017 |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
-40 kg |
|
porażka |
Grzeszkiewicz Dominika |
UKJ ASzWoj Warszawa |
19.11.2017 |
XXII Turniej Judo Dzieci U13 |
Warszawa |
-40 kg |
|
porażka |
Grzeszkiewicz Dominika |
UKJ ASzWoj Warszawa |
19.11.2017 |
XXII Turniej Judo Dzieci U13 |
Warszawa |
-40 kg |
|
porażka |
Grzeszkiewicz Dominika |
UKJ ASzWoj Warszawa |
19.11.2017 |
XXII Turniej Judo Dzieci U13 |
Warszawa |
-40 kg |
|
porażka |
Wałęsa Alicja |
UKJ Lemur Warszawa |
04.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
-40 kg |
|
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
04.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
-40 kg |
|
porażka |
Żmuda Julia |
UKS Ippon Tychy |
04.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
-40 kg |
|
porażka |
Siennicka Karolina |
UKS Safari 152 Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-40 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Tokarczyk Antonina |
Hato Judo Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-40 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kołodziejczyk Julita |
UKS Ronin-Team Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-40 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
10.06.2017 |
Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 |
Warszawa |
-36 kg |
|
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
10.06.2017 |
Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 |
Warszawa |
-36 kg |
|
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
10.06.2017 |
Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 |
Warszawa |
-36 kg |
|
porażka |
Witkowska Wiktoria |
UKJ Lemur Warszawa |
03.06.2017 |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
-36 kg |
półfinał |
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
03.06.2017 |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
-36 kg |
|
zwycięstwo |
Maciocha Marta |
UKJ Arcus Warszawa |
03.06.2017 |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
-36 kg |
|
porażka |
Obal Tatiana |
UKS Halinów Team Halinów |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-36 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Piszczatowska Gabriela |
UKS Narew Łapy |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-36 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kubik Alicja |
Kuma Judo Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-36 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kobylańska Zuzanna |
UKS Ronin-Team Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-36 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Berkowska Nikola |
UKJ 225 Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-36 kg |
I runda |
porażka |
Jędrzejek Lidia |
UKJ Lemur Warszawa |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U12 |
Warszawa |
-33 kg |
|
porażka |
Przetacka Oliwia |
UKJ Ryś Warszawa |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U12 |
Warszawa |
-33 kg |
|
porażka |
Dolgopolova Kira |
Sdushor Kaliningrad |
05.11.2016 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
-34 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Witkowska Wiktoria |
UKJ Lemur Warszawa |
05.11.2016 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
-34 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zawadzka Zofia |
UKS Ronin-Team Warszawa |
05.11.2016 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
-34 kg |
I runda |
porażka |
Wernicka Karolina |
UKS Ulisses Team Pruszków |
02.10.2016 |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
-36 kg |
|
zwycięstwo |
Mergner Anna |
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew |
02.10.2016 |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
-36 kg |
|
porażka |
Kołodziejczyk Julita |
UKS Ronin-Team Warszawa |
02.10.2016 |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
-36 kg |
|
zwycięstwo |
Bartnicka Natalia |
UKS Safari 152 Warszawa |
02.10.2016 |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
-36 kg |
|
zwycięstwo |
Miłejko Gabriela |
UKJ Lemur Warszawa |
08.11.2015 |
Mistrzostwa Białołęki w judo U10 |
Warszawa |
-31 kg |
o III miejsce |
porażka |
Szczęsna Anna |
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno |
08.11.2015 |
Mistrzostwa Białołęki w judo U10 |
Warszawa |
-31 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pryzmont Weronika |
UKJ Lemur Warszawa |
08.11.2015 |
Mistrzostwa Białołęki w judo U10 |
Warszawa |
-31 kg |
ćwierćfinał |