Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Manowski Dawid |
UKJ Lemur Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Zwiadauri Mate |
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
porażka |
Czarnecki Karol |
UKJ Champion Warszawa |
23.05.2021 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Wiśniewski Marcel |
UKJ Lemur Warszawa |
23.05.2021 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Roszkowski Szymon |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kwieciński Antoni |
UKJ Champion Warszawa |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
-55 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Novikov Jegor |
Budolinn Tallinn |
09.11.2019 |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
SVIDRAK VOLODYMYR |
Nadvirna Ukraina Ukraina |
15.09.2019 |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
-46 kg |
finał |
porażka |
Osiadacz Jan |
KS AZS-AWF Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-46 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Zieliński Miłosz |
UKS Kodokan Toruń |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-46 kg |
II runda |
porażka |
Kwieciński Antek |
UKJ Champion Warszawa |
23.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U14 |
Marki |
-46 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Koshliak Ivan |
UKR JUDO DNIPER Ukraina |
23.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U14 |
Marki |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Zaremba Filip |
UKS Judo Victoria Międzyborów |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-46 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Pawełek Szymon |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-46 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Mijas Karol |
UKS Judo Panda Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-46 kg |
o III miejsce |
porażka |
Świdwa Robert |
UKJ Lemur Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-46 kg |
półfinał |
porażka |
Maksimchuk Maksim |
Ukraine Kiev |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Piechota Stanisław |
UKS Judo Panda Warszawa |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Gliga David |
CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires |
24.03.2018 |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
-42 kg |
finał |
porażka |
Banaszek Stanisław |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
18.03.2018 |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-42 kg |
półfinał |
porażka |
Kalwas Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
03.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-42 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Majonek Jerzy |
UKJ ASzWoj Warszawa |
03.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Skórka Filip |
UKJ Ryś Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-39 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Krusiński Wiktor |
UKJ Lemur Warszawa |
16.09.2017 |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
-42 kg |
półfinał |
porażka |
Lis Batłomiej |
UKJ Lemur Warszawa |
16.09.2017 |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
-42 kg |
|
porażka |
Jakubowski Paweł |
UKJ Champion Warszawa |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-42 kg |
|
porażka |
Golędzinowski Jakub |
UKJ Lemur Warszawa |
03.06.2017 |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
-39 kg |
o III miejsce |
porażka |
Lis Batłomiej |
UKJ Lemur Warszawa |
03.06.2017 |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
-39 kg |
półfinał |
porażka |
Brazhnikov Oleksandr |
Randori Odessa |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U12 |
Marki |
-38 kg |
półfinał |
porażka |
Jagielski Aleksander |
UKJ Ryś Warszawa |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
o III miejsce |
porażka |
Bouatia Kamil |
UKJ Ryś Warszawa |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
półfinał |
porażka |
Roszkowski Szymon |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
18.03.2017 |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-39 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Krzynówek Oskar |
UKS Galeon Gdynia |
18.03.2017 |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-39 kg |
I runda |
porażka |
Lis Bartłomiej |
UKJ Lemur Warszawa |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
-38 kg |
półfinał |
porażka |
Roszkowski Szymon |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U12 |
Warszawa |
-38 kg |
półfinał |
porażka |
Świdwa Marcin |
UKJ Lemur Warszawa |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
-38 kg |
|
porażka |
Jedynak Jan |
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno |
05.11.2016 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
-39 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Resiak Jakub |
UKS SameJudo |
05.11.2016 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
-39 kg |
II runda |
porażka |
Hulin Kamil |
UKS Judo Mysłowice |
01.10.2016 |
Grand Prix Łodzi - IJL U11 |
Łódź |
-36 kg |
I runda |
porażka |
Gribtsov Vladislav |
Rosja |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 |
Gdynia |
-36 kg |
I runda |
porażka |
Majonek Jerzy |
UKJ ASzWoj Warszawa |
07.11.2015 |
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 |
Warszawa |
-36 kg |
finał |