Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Lenartowski Karol |
UKJ Lemur Warszawa |
23.11.2019 |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
-46 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Gondko Stanisław |
Hato Judo Warszawa |
23.11.2019 |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
-46 kg |
|
zwycięstwo |
Opach Maksymilian |
Judo Heros Łódź |
23.11.2019 |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
-46 kg |
|
porażka |
Związek Mateusz |
UKJ Yuko Józefów |
23.11.2019 |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
-46 kg |
|
porażka |
Pidkipnyy Glib |
SPARTAKIVETS JUDO KIEV KIEV |
09.11.2019 |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Manowski Mikołaj |
UKJ Lemur Warszawa |
13.10.2019 |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
-46 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Ceglarski Daniel |
Hato Judo Warszawa |
13.10.2019 |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gawłowski Oliwier |
UKJ Yuko Józefów |
15.09.2019 |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
-46 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Bronikowski Damian |
UKS Ippon MDK Kutno |
15.09.2019 |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Woźniak Piotr |
ULKS Judo Kowala |
15.09.2019 |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Bialecki Michał |
KS AZS-AWF Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Paszek Damian |
UKJ Ryś Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grzanka Bartek |
UKS Mokotovia Warszawa |
18.05.2019 |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
-42 kg |
II runda |
zwycięstwo |
RYABCEVICH Anton |
Isakovskie Judoisty Kaliningrad |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
FRATILA RAUL |
ROU MIADO’S SIBIU |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dubrawski Maksymilian |
UKJ Bushido Piaseczno |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Stets Vladyslav |
LION Lviv |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Krygier Mateusz |
Pałac Młodzieży Gdańsk |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Marchel Aleksander |
UKJ Lemur Warszawa |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Matukiewicz Piotr |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Czarnecki Karol |
UKJ Champion Warszawa |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Mroczkowski Bruno |
Kuma Judo Warszawa |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Borek Szymon |
Czarni Bytom Bytom |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-42 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Czarnecki Karol |
UKJ Champion Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Misiąg Tomasz |
UKJ 82 Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-42 kg |
I runda |