Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kuciński Michał |
UKJ Lemur Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Sokołowski Konrad |
Kuma Judo Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wichłacz Karol |
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Boguszewski Wojciech |
UKJ Ryś Warszawa |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
-60 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Pietroń Michał |
UKS Halinów Team Halinów |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
Piaseczno |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Gondko Stanisław |
Hato Judo Warszawa |
23.11.2019 |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
-46 kg |
|
zwycięstwo |
Opach Maksymilian |
Judo Heros Łódź |
23.11.2019 |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
-46 kg |
|
zwycięstwo |
Gawłowski Oliwier |
UKJ Yuko Józefów |
15.09.2019 |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Woźniak Piotr |
ULKS Judo Kowala |
15.09.2019 |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
-46 kg |
I runda |
zwycięstwo |
RYABCEVICH Anton |
Isakovskie Judoisty Kaliningrad |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
FRATILA RAUL |
ROU MIADO’S SIBIU |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dubrawski Maksymilian |
UKJ Bushido Piaseczno |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Krygier Mateusz |
Pałac Młodzieży Gdańsk |
24.03.2019 |
Same Judo Cup 4 U13 |
Marki |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Matukiewicz Piotr |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Mroczkowski Bruno |
Kuma Judo Warszawa |
17.03.2019 |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Misiąg Tomasz |
UKJ 82 Warszawa |
09.03.2019 |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Bąkowski Edward |
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa |
17.11.2018 |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 |
Sochaczew |
-39 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Jarosz Jakub |
UKJ Meiyo Warszawa |
17.11.2018 |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 |
Sochaczew |
-39 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Rybarczyk Krzysztof |
UKJ Lemur Warszawa |
04.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U12 |
Warszawa |
-39 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Grycz Maciej |
Hato Judo Warszawa |
04.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U12 |
Warszawa |
-39 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Bobiński Łukasz |
Hato Judo Warszawa |
14.10.2018 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 |
Warszawa |
-39 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Grzanka Bartek |
UKS Mokotovia Warszawa |
04.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 |
Mysiadło |
- kg. |
|
zwycięstwo |
Wojnarski Brunon |
UKJ Meiyo Warszawa |
05.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
-33 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Komor Krzysztof |
UKJ Lemur Warszawa |
05.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
-33 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Milczarek Marcel |
Kuma Judo Warszawa |
05.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
-33 kg |
repasaże - I runda |