Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Płoski Bartosz |
UKJ Lemur Warszawa |
25.02.2018 |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kwieciński Antoni |
UKJ Champion Warszawa |
25.02.2018 |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Martinek Mateusz |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
25.02.2018 |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Brzuszczyński Szymon |
UKJ 225 Warszawa |
25.02.2018 |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Woyciechowski Aleksander |
UKJ Lemur Warszawa |
25.02.2018 |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
-42 kg |
II runda |
porażka |
Manfelds Tomass |
JC Kyodai Riga |
04.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
-39 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
TEGIPKO ANATOLII |
KIEV KIEV |
04.11.2017 |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
-39 kg |
II runda |
porażka |
Hebanowski Marek |
UKS Galeon Gdynia |
29.04.2017 |
Zukovia Judo Cup 2017 U13 |
Żukowo |
-38 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Halata Joachim |
GKS Żukowo |
29.04.2017 |
Zukovia Judo Cup 2017 U13 |
Żukowo |
-38 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Ellwardt Kamil |
UKS Mifune Gdańsk |
29.04.2017 |
Zukovia Judo Cup 2017 U13 |
Żukowo |
-38 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zdunek Szymon |
UKS Grizzly Gdańsk |
29.04.2017 |
Zukovia Judo Cup 2017 U13 |
Żukowo |
-38 kg |
I runda |
porażka |
Ronge Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
18.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U11 |
Gdynia |
-33 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Bronikowski Damian |
UKS Ippon MDK Kutno |
18.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U11 |
Gdynia |
-33 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Sobczyk Karol |
TSJ Gryf Słupsk |
18.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U11 |
Gdynia |
-33 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Budilin Rostislav |
Sdushor Kaliningrad |
18.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U11 |
Gdynia |
-33 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pęk Marcel |
KJ Samuraj Koszalin |
18.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U11 |
Gdynia |
-33 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Czeredys Mikołaj |
UKS Ronin-Team Warszawa |
18.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U11 |
Gdynia |
-33 kg |
I runda |