Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Smoczyński Rafał |
UKJ Lemur Warszawa |
17.11.2018 |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
-24 kg |
|
zwycięstwo |
Rudziński Maciej |
KS Yawara Warszawa |
17.11.2018 |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
-24 kg |
|
zwycięstwo |
Szyszkiewicz Antoni |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
17.11.2018 |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
-24 kg |
|
porażka |
Sarnowski Mikołaj |
UKJ Lemur Warszawa |
17.11.2018 |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 |
Sochaczew |
-24 kg |
|
porażka |
KORNELIUK IVAN |
SC TORNADO SHATSK |
04.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
-24 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kwiatkowski Mikołaj |
Hato Judo Warszawa |
04.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
-24 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zugickis Davis |
JC Kyodai Riga |
04.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 |
Warszawa |
-24 kg |
I runda |
porażka |
PAK Albert |
UKS SameJudo |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 |
Warszawa |
-24 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Lytvynenko Yehor |
Ukraine Kiev |
03.11.2018 |
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 |
Warszawa |
-24 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Szczepański Jan |
KS AZS-AWF Warszawa |
14.10.2018 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
-24 kg |
o III miejsce |
porażka |
Piechota Stanisław |
UKS SameJudo |
14.10.2018 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
-24 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Piotrowski Szymon |
UKS Chojrak Warszawa |
14.10.2018 |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
Warszawa |
-24 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Augustyniak Piotr |
UKS Chojrak Warszawa |
10.02.2018 |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
-24 kg |
o III miejsce |
porażka |
Pacholak Filip |
UKJ Lemur Warszawa |
10.02.2018 |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
-24 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Soliwoda Maciej |
Grizzly Fight Club Warszawa |
10.02.2018 |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
-24 kg |
ćwierćfinał |