Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kurowski Krystian |
UKJ Lemur Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
-36 kg |
finał |
zwycięstwo |
Gołębiewski Adrian |
UKS Chojrak Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
-36 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kurowski Krystian |
UKJ Lemur Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
-36 kg |
|
zwycięstwo |
Koszyk Adrian |
UKS Chojrak Warszawa |
06.11.2021 |
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) |
Warszawa |
-36 kg |
|
zwycięstwo |
Pacholak Filip |
UKJ Lemur Warszawa |
23.10.2021 |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
-35 kg |
finał |
zwycięstwo |
Galas Filip |
UKJ Meiyo Warszawa |
23.10.2021 |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
-35 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Owczarek Maciek |
Kuma Judo Warszawa |
23.10.2021 |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
-35 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kaszewski Oliwier |
Klub Judo Mizu Kobyłka |
23.10.2021 |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
-35 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kurowski Krystian |
UKJ Lemur Warszawa |
23.10.2021 |
V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 (2010-2011) |
Warszawa |
-35 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kurowski Krystian |
UKJ Lemur Warszawa |
25.09.2021 |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U12 (2010-2011) |
Płock |
-36 kg |
finał |
zwycięstwo |
Ruciński-Zając Antoni |
Hato Judo Warszawa |
25.09.2021 |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U12 (2010-2011) |
Płock |
-36 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Wypych Adam |
UKS SameJudo |
25.09.2021 |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U12 (2010-2011) |
Płock |
-36 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kubiak Piotr |
UKJ Lemur Warszawa |
25.09.2021 |
V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U12 (2010-2011) |
Płock |
-36 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Rudziński Maciej |
Hachi Judo Warszawa |
22.05.2021 |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
-35 kg |
finał |
zwycięstwo |
Augustyniak Piotr |
UKS Chojrak Warszawa |
22.05.2021 |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
-35 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Górnicki Jan |
UKS Mokotovia Warszawa |
22.05.2021 |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
-35 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Galas Filip |
UKJ Meiyo Warszawa |
22.05.2021 |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
-35 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Nowacki Maciej |
KS Gwardia Białystok |
08.05.2021 |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
-36 kg |
finał |
zwycięstwo |
Łukasik Maciej |
MMKS Wojownik Skierniewice |
08.05.2021 |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
-36 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kamiński Tomasz |
UKS SameJudo |
08.05.2021 |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
-36 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Krasnodębski Michał |
UKJ Meiyo Warszawa |
08.05.2021 |
SameJudo Cup 5- 2010 |
Marki |
-36 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kurowski Krystian |
UKJ Lemur Warszawa |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
-35 kg |
finał |
zwycięstwo |
Nowacki Maciej |
KS Gwardia Białystok |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
-35 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kubiak Piotr |
UKJ Lemur Warszawa |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
-35 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Burchardt Markus |
UKS Judo Panda Warszawa |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
-35 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Staniszkis Jędrzej |
UKS Judo Victoria Międzyborów |
14.03.2021 |
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) |
Piaseczno |
-35 kg |
II runda |