Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Makowski Sebastian |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
II runda |
porażka |
Osiak Mateusz |
KS Budowlani Sosnowiec |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Prajzner Szymon |
UKJ Lemur Warszawa |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Dryjański Michał |
GKS Czarni Bytom |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Sieniawski Kacper |
KS Błękitni Tarnów |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Sołkiewicz Hubert |
UMKS Żak Kielce |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Kwiatkowski Mikołaj |
UKJ Ryś Warszawa |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Lehwark Michał |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gwóźdź Kamil |
TS Wisła Kraków |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
II runda |
porażka |
Taroncher David |
Austria |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Ignaszak Kacper |
KS Akademia Judo Poznań |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Zrąbkowski Daniel |
KS Start Strzegom |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Litwin Przemysław |
KS AZS-AWF Wrocław |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Jesionek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
30.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
-60 kg. |
I runda |
porażka |
Makowski Sebastian |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Przybylski Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
I runda |
porażka |
Wójcik Konrad |
UKS Spartakus Lublin |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-50 kg |
II runda |
porażka |
Pająk Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
29-30.03.2014 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Dziubak Krystian |
Pałac Młodzieży Tarnów |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-50 kg |
I runda |