Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-48 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kawecka Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Szlachta Paulina |
UKS Judo Wolbrom |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Misiak Pola |
UKJ Yuko Józefów |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-48 kg |
I runda |
porażka |
Kawecka Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pietrzak Klaudia |
UKS Feniks Bytom |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Kwaśny Gabriela |
UKS MOSiR Jasło |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Szlachta Paulina |
UKS Judo Wolbrom |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-48 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Żemła Paulina |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-48 kg |
fina? |
zwycięstwo |
Pietrzak Klaudia |
UKS Feniks Bytom |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-48 kg |
pó?fina? |
zwycięstwo |
Olejnik Monika |
KS AZS-AWF Poznań |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-48 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Pietrzak Klaudia |
UKS Feniks Bytom |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kuczek-feć Natalia |
KS Polonia Rybnik |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-48 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-48 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Halajova Alexandra |
Słowacja |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-48 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Nocula Natalia |
UKS ASW-Judo Jasło |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-44 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-44 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Wszołek Izabela |
MOSiR Bochnia |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-44 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Olejnik Izabela |
KS AZS-AWF Poznań |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-44 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Nocula Natalia |
UKS ASW-Judo Jasło |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-44 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Polkowska Aleksandra |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-44 kg. |
repasaże - finał |
porażka |
Pietrzak Klaudia |
UKS Feniks Bytom |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-44 kg. |
ćwierćfinał |
porażka |
Tąta Jagoda |
UKS Judo Pawłowice |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-48 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Makosz Dominika |
GKS Czarni Bytom |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-48 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-48 kg. |
II runda |