Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kozak Krzysztof |
MOSiR Bochnia |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-60 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Plombon Aleksander |
TSJ Gryf Słupsk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-60 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Papke Przemysław |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-60 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Paschenko Vitaliy |
Rosja |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-60 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Gruszka Patryk |
UKS Judo Mysłowice |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-60 kg. |
I runda |
porażka |
Więcek Bartosz |
MOSiR Bochnia |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Sieniawski Kacper |
KS Błękitni Tarnów |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Flejma Bolesław |
GKS Czarni Bytom |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kocima Filip |
UKS Judo Mysłowice |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Radziszewski Jakub |
UKS Olimp Nowa Sól |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
o III miejsce |
porażka |
Kozak Krzysztof |
MOSiR Bochnia |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Haberka Kacper |
UKS Judo Wolbrom |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Obecny Leon |
Niemcy |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-60 kg. |
II runda |
porażka |
Osiak Mateusz |
KS Budowlani Sosnowiec |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Pongracz Bence |
Węgry |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Artemiuk Damian |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |