Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kotłowski Michał |
UKS Conrad Gdańsk |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-42 kg |
o III miejsce |
porażka |
Setlak Wojciech |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Bielecki Jakub |
WKS Flota Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kolos Jakub |
TS Gwardia Olsztyn |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Bieliński Filip |
KSJ Gwardia Koszalin |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
finał |
zwycięstwo |
Pitner Alex |
MKS Juvenia Wrocław |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Dębecki Michał |
UKJ Yuko Józefów |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Hyszko Igor |
UKJ Lemur Warszawa |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
II runda |
porażka |
Bielecki Jakub |
WKS Flota Gdynia |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Błaszczak Igor |
MKS Juvenia Wrocław |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Szołtysik Łukasz |
UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kasperczyk Oskar |
UKS Nakano Pogwizdów |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kantowicz Hubert |
UKS Leśnik Kaczory |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
II runda |
porażka |
Naczyński Bartosz |
UKS Dwójka Rydułtowy |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kahler Nick |
Niemcy |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Jesionek Bruno |
Niemcy |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Nowak Maksymilian |
UKS 10 Bydgoszcz |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
I runda |