Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Wysocki Łukasz |
UKS Feniks Bytom |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Borcuch Patryk |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-50 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Hypta Dawid |
MKS Juvenia Wrocław |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Okuniewicz Jakub |
GKS Czarni Bytom |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Myszkowski Miłosz |
UKS Ippon MDK Kutno |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Czupil Filip |
UKS Nakano Pogwizdów |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Danieluk Piotr |
MKS Żak Ełk |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Filipek Maciej |
KS Okami Łomianki |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Błasik Wiktor |
UKS Judo Wolbrom |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Myszkowski Miłosz |
UKS Ippon MDK Kutno |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Bielecki Jakub |
WKS Flota Gdynia |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Gruchalski Bartosz |
UKS Okay Opole |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Stańczewski Sergiusz |
UKS Kodokan Toruń |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Pitner Alex |
MKS Juvenia Wrocław |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Romańczuk Szymon |
UKS Olimp Nowa Sól |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Ignasiak Ksawery |
UKS Conrad Gdańsk |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
I runda |