Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Majewski Adam |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-50 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kowalski Marcin |
UKJ Lemur Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Burta Jakub |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kopeć Piotr |
MKS Juvenia Wrocław |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-50 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kieszkowski Grzegorz |
UKS Jedenastka Jelenia Góra |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Szefer Jonatan |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Pawlica Aleksy |
UKJ Ryś Warszawa |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kowalczyk Michał |
UKJ Ryś Warszawa |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Knap Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wielądek Patryk |
UKJ 82 Warszawa |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Rogalski Oskar |
Hato Judo Warszawa |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Gabor Oskar |
TS Wisła Kraków |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Koziołek Wojciech |
UKS Dwójka Rydułtowy |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Pietras Dawid |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Łapiński Kacper |
UKS Galeon Gdynia |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Karaś Kacper |
TS Wisła Kraków |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Organiściak Michał |
UKJ Ryś Warszawa |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Raczek Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pietras Dawid |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Zając Karol |
UKS De La Salle Gdańsk |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Koziołek Wojciech |
UKS Dwójka Rydułtowy |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Lipiński Kajetan |
UKS SameJudo |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-46 kg |
o III miejsce |
porażka |
Onuszkiewicz Hubert |
UKS Judo Panda Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-46 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pasieczyński Hubert |
UKJ Lemur Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Organiściak Michał |
UKJ Ryś Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |