Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Drygała Wojciech |
UKS 3 Piła |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-55 kg |
finał |
zwycięstwo |
Wilczyński Filip |
KS MaKo Judo Wrocław |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Szałacha Damian |
MKS Juvenia Wrocław |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Rybarczyk Michał |
UKJ Lemur Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-55 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Zając Karol |
UKS De La Salle Gdańsk |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Batóg Tomasz |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Grinvalds Leonids |
Łotwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Sláma Ondřej |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Roostfeldt Patrik |
Estonia |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-55 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Schandl Philip |
Austria |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Golian Matus |
Słowacja |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Rola Kacper |
KS Start Radom |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
finał |
zwycięstwo |
Olay-Fernandez Adam |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Dzierżek Konrad |
UKS Narew Łapy |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kopiec Adrian |
KS Akademia Judo Łódź |
10.09.2016 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Przybylski Łukasz |
UKS 10 Bydgoszcz |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-55 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Mehdiyev Kanan |
Azerbejdżan |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-55 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Vanek Miroslav |
Słowacja |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-55 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Rodionov Alexander |
Estonia |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-55 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Woźniak Dawid |
ULKS Judo Kowala |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-55 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Kowalski Marcin |
UKJ Lemur Warszawa |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Gutowski Tymon |
MKS Żak Ełk |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Wolny Łukasz |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Skowyra Bartłomiej |
UKS Judo Tuliszków |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Konarski Kacper |
UKS-GKJ Głogów |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Rogalski Oskar |
Hato Judo Warszawa |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Kowalski Marcin |
UKJ Lemur Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-50 kg |
finał |
zwycięstwo |
Tryburcy Franciszek |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Rogalski Oskar |
Hato Judo Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-50 kg |
ćwierćfinał |