Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Gwiazda Jakub |
AZS UW Warszawa |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Bogdaniuk Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grudziński Sebastian |
AKS Strzegom |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Kasprzyński Szymon |
GKS Czarni Bytom |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Szaniawski Bartosz |
TSJ Gryf Słupsk |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-81 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Hercel Olaf |
GKS Czarni Bytom |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Perajski Wiktor |
UKS Narew Łapy |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kowalewski Szymon |
KS AZS-AWF Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zawicki Krystian |
AZS UW Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Lenkiewicz Łukasz |
MKS Juvenia Wrocław |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Jewtuch Karol |
PKS Olimpia Poznań |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Perajski Wiktor |
UKS Narew Łapy |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kowalewski Szymon |
KS AZS-AWF Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-81 kg |
ćwierćfinał |