Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Płochocki Oskar |
UKJ ASzWoj Warszawa |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Szynalski Maciej |
WKS Śląsk Wrocław |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kałamucki Szymon |
Pałac Młodzieży Katowice |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Gwiazda Jakub |
AZS UW Warszawa |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Bogdaniuk Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grudziński Sebastian |
AKS Strzegom |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Lenkiewicz Łukasz |
MKS Juvenia Wrocław |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Jewtuch Karol |
PKS Olimpia Poznań |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Perajski Wiktor |
UKS Narew Łapy |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kowalewski Szymon |
KS AZS-AWF Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Jewtuch Karol |
PKS Olimpia Poznań |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-81 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Szynalski Maciej |
UKS Bielik Bielany Wrocławskie |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Naumov Maxsim |
Rosja |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Chryst Bartosz |
GKS Czarni Bytom |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Kuropiejski Tymoteusz |
UKS Conrad Gdańsk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Homenko Artjom |
Łotwa |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Stepanyuk Oleksiy |
Ukraina |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Tokmancevs Sergejs |
Łotwa |
27-28.09.2014 |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-66 kg |
I runda |