Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kuts Bohdan |
MUKS Kokoro Łódź |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
finał |
zwycięstwo |
Filipek Mikołaj |
MOSiR Bochnia |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kasperczyk Oskar |
UKS Nakano Pogwizdów |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stawiński Patryk |
Klub Judo Saru Tuszyn |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
I runda |
porażka |
Hypta Dawid |
AKS Strzegom |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Shulha Vitalii |
MUKS Kokoro Łódź |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-46 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kubicki Jakub |
UKS Olimp Nowa Sól |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-46 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Bieliński Filip |
KSJ Gwardia Koszalin |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Bandura Maksymilian |
UKS Judo Pawłowice |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Ziółkowski Jakub |
UKS Okay Opole |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kondratowicz Igor |
KS Gwardia Białystok |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Gabor Kacper |
TS Wisła Kraków |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-42 kg |
II runda |
porażka |
Novak Marek |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-42 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Strauss Janis edgars |
Łotwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-42 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Lipard Viljar |
Estonia |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kasperczyk Oskar |
UKS Nakano Pogwizdów |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Gruchalski Bartosz |
UKS Okay Opole |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Bieliński Filip |
KSJ Gwardia Koszalin |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stańczewski Sergiusz |
UKS Kodokan Toruń |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
II runda |
porażka |
Wilk Oliwier |
GKS Czarni Bytom |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
II runda |