Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kwiatek Karina |
TKS Judo Toruń |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Konfisz Amelia |
Klub Judo AZS Opole |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Woźnicka Nina |
UKS Halinów Team Halinów |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Höft Lea |
Niemcy |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Konfisz Amelia |
Klub Judo AZS Opole |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Woźnicka Nina |
UKS Halinów Team Halinów |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Tarkowska Liwia |
UKS Okay Opole |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pontek Agata |
AZS UW Warszawa |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Banaszek Zuzanna |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
16.10.2016 |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
-57 kg |
|
zwycięstwo |
Dobosz Alicja |
KS Judo Hejnał Kęty |
16.10.2016 |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
-57 kg |
|
zwycięstwo |
Kłoda Patrycja |
UKS Nakano Pogwizdów |
16.10.2016 |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
-57 kg |
|
zwycięstwo |
Koślak Julia |
KJ Samuraj Koszalin |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kwiatek Karina |
TKS Judo Toruń |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Woźnicka Nina |
UKS Halinów Team Halinów |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Tomaszek Julia |
UKJ Lemur Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-57 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Konopka Aleksandra |
KS AZS AWF Katowice |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Alksne Vineta |
Łotwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Nováková Tereza |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-57 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Sternal Anna |
Victoria Judo Poznań |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-57 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Konfisz Amelia |
Klub Judo AZS Opole |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-57 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Gubała Żaneta |
GKS Czarni Bytom |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-57 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Łozińska Anika |
KJ Samuraj Koszalin |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-57 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Sternal Anna |
Victoria Judo Poznań |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-57 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Ciesielska Nina |
UKS Sparta Sława |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-57 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gubała Żaneta |
GKS Czarni Bytom |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-57 kg. |
I runda |