Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Partyka Marcin |
KŚ AZS Gliwice |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kubieniec Michał |
KS AZS AWF Katowice |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kurkiewicz Piotr |
AZS OŚ Łódź |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Atrachimowicz Piotr |
UKS-GKJ Głogów |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Kowalski Aleksander |
KŚ AZS Gliwice |
21-22.10.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Boksa Rafał |
KS AZS-AWF Wrocław |
21-22.10.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Zagrodnik Paweł |
GKS Czarni Bytom |
16-17.09.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Paradowski Łukasz |
AZS OŚ Łódź |
16-17.09.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Garsztecki Bartosz |
KŚ AZS Gliwice |
16-17.09.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kogut Łukasz |
UKS-GKJ Głogów |
16-17.09.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Kowalski Marcin |
UKJ Ryś Warszawa |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Harężlak Grzegorz |
WKS Śląsk Wrocław |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Wiłkomirski Krzysztof |
Hato Judo Warszawa |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kotwica Tomasz |
KS AZS-AWF Wrocław |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Cechowska Julia |
TS Wisła Kraków |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Ledwoń Tomasz |
KS AZS-AWF Wrocław |
22-23.04.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Paradowski Michał |
AZS OŚ Łódź |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kapeliński Krzysztof |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Kurkiewicz Jakub |
AZS UW Warszawa |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Żenda Radosław |
MKS Żak Ełk |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Nowicki Dawid |
KS Gwardia Wrocław |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Bedra Mariusz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Zagrodnik Paweł |
GKS Czarni Bytom |
25.03.2006 |
Puchar Polski Młodzieży - OTK |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Soiński Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
25.03.2006 |
Puchar Polski Młodzieży - OTK |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Umański Andrzej |
WKS Śląsk Wrocław |
25.03.2006 |
Puchar Polski Młodzieży - OTK |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Koszela Paweł |
AZS-WSPiA Poznań |
25.03.2006 |
Puchar Polski Młodzieży - OTK |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Gawron Robert |
GKS Czarni Bytom |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Brylski Mateusz |
AKS Strzegom |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kurkiewicz Piotr |
AZS OŚ Łódź |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bedra Michał |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Kowalski Aleksander |
KŚ AZS Gliwice |
04-05.02.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Czajka Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
04-05.02.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Błażewicz Mariusz |
TS Gwardia Opole |
04-05.02.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Hucało Jakub |
KS AZS-AWF Warszawa |
04-05.02.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-73 kg |
I runda |