Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Gil Dawid |
UKS Judo Wolbrom |
16.10.2016 |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
-46 kg |
|
zwycięstwo |
Zwierzyński Marcin |
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice |
16.10.2016 |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
-46 kg |
|
porażka |
Gabor Kacper |
TS Wisła Kraków |
16.10.2016 |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
-46 kg |
|
porażka |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Małolepszy Jakub |
UKJ ASzWoj Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Drozdowski Karol |
MKS Juvenia Wrocław |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Rudziewicz Bartosz |
MKS Żak Ełk |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
II runda |
porażka |
Hryshanau Vadzim |
Belgia |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Jesionek Bruno |
Niemcy |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Bieliński Filip |
KSJ Gwardia Koszalin |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Grawiński Marcin |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gałkowski Jan |
WKS Flota Gdynia |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Kasperczyk Oskar |
UKS Nakano Pogwizdów |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
I runda |
porażka |
Majonek Tadeusz |
UKJ ASzWoj Warszawa |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Babirecki Grzegorz |
KJ Samuraj Koszalin |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
repasaże - III runda |
porażka |
Jesionek Bruno |
Niemcy |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kaliniecki Michał |
UKJ Yuko Józefów |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Kusa Filip |
UKS-GKJ Głogów |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Gil Dawid |
UKS Judo Wolbrom |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
I runda |