Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
porażka Caliński Aleksy KS MaKo Judo Wrocław 06.10.2020 Eliminacje do OOM Region III PIła -60 kg repasaże - finał
porażka Bolak Michał WSS Winner Wrocław 06.10.2020 Eliminacje do OOM Region III PIła -60 kg ćwierćfinał
porażka Kowalski Karol TS Wisła Kraków 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -46 kg półfinał
zwycięstwo Matczak Michał WKS Gwardia Warszawa 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -46 kg
zwycięstwo Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -46 kg
zwycięstwo Garus Jakub KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -38 kg finał
zwycięstwo Dziadowiec Igor MOSiR Bochnia 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -38 kg półfinał
zwycięstwo Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -38 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Basiński Jan UKS Gimnazjon Suchy Las 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -38 kg I runda
porażka Radziszewski Kajetan UKS Conrad Gdańsk 03.06.2017 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg
porażka Hryniewicz Adam Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 03.06.2017 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg
zwycięstwo Bartnikiewicz Kamil MKS Juvenia Wrocław 03.06.2017 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg
porażka Nowok Oliwier KŚ AZS Gliwice 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kluz Hubert BKS Judo Bydgoszcz 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg repasaże - III runda
porażka Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg III runda
zwycięstwo Pudłowski Jakub UKS 3 Piła 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg II runda
zwycięstwo Kluz Hubert BKS Judo Bydgoszcz 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg o III miejsce
zwycięstwo Przybyła Juliusz UKS Sparta Sława 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kantor Antoni UKS De La Salle Gdańsk 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg repasaże - I runda
porażka Liwocha Krystian Niemcy 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg I runda
porażka Malinowski Jakub WSS Winner Wrocław 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -38 kg repasaże - I runda
porażka Kisiel Jakub UKS Judo Panda Warszawa 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -38 kg II runda
porażka Morel Silvano Belgia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -38 kg I runda
porażka Kisiel Jakub UKS Judo Panda Warszawa 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg półfinał
zwycięstwo Kluz Hubert BKS Judo Bydgoszcz 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg
zwycięstwo Przybyła Juliusz UKS Sparta Sława 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg
porażka Malinowski Jakub WSS Winner Wrocław 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -38 kg
porażka Pyziak Denis UKS Sparta Sława 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -38 kg. repasaże - I runda
porażka Shoqenov Mukhamed Rosja 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -38 kg. II runda
porażka Kuncl Ondrej Czechy 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg. I runda
porażka Gruchalski Bartosz UKS Okay Opole 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg o III miejsce
porażka Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg półfinał
zwycięstwo Ruddick Aleksander UKJ Ookami Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Bronzel Dawid GKS Czarni Bytom 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg II runda