Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Zdanowski Eryk |
UKJ Arcus Warszawa |
27.05.2023 |
WOM - U21 junior (2003-2005) |
Warszawa |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Lipiński Kajetan |
UKS SameJudo |
27.05.2023 |
WOM - U21 junior (2003-2005) |
Warszawa |
-66 kg |
|
porażka |
Golędzinowski Jakub |
UKJ Lemur Warszawa |
27.05.2023 |
WOM - U21 junior (2003-2005) |
Warszawa |
-66 kg |
|
porażka |
Wysocki Michał |
Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
23.05.2021 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) |
Warszawa |
-66 kg |
|
porażka |
Kazimierczak Wojciech |
KS Yawara Warszawa |
23.05.2021 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) |
Warszawa |
-66 kg |
|
porażka |
Świdwa Marcin |
UKJ Lemur Warszawa |
29.11.2020 |
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy |
Józefów |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Filipek Maciej |
Kuma Judo Warszawa |
29.11.2020 |
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy |
Józefów |
-66 kg |
|
zwycięstwo |
Siejka Jakub |
UKJ Lemur Warszawa |
29.11.2020 |
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy |
Józefów |
-66 kg |
|
porażka |
Ambroziak Vitalii |
MUKS Kokoro Łódź |
08.10.2020 |
Eliminacje do OOM Region II |
Warszawa |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Olay-Fernandez Adam |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
12.05.2019 |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
-60 kg |
|
porażka |
Kazimierczak Wojciech |
KS Yawara Warszawa |
12.05.2019 |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Borsuk Jan |
UKJ 82 Warszawa |
12.05.2019 |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Osowski Mateusz |
KS Start Radom |
12.05.2019 |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Kos Mateusz |
Hato Judo Warszawa |
31.03.2019 |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kazimierczak Wojciech |
KS Yawara Warszawa |
31.03.2019 |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Hase Paweł |
MUKS Kokoro Łódź |
31.03.2019 |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Rola Kacper |
KS Start Radom |
16.02.2019 |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
-60 kg |
finał |
zwycięstwo |
Osowski Mateusz |
KS Start Radom |
16.02.2019 |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Robak Mateusz |
UKJ Bushido Piaseczno |
16.02.2019 |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ambroży Bartosz |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
16.09.2018 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Sochaczew |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Małolepszy Jakub |
UKJ ASzWoj Warszawa |
16.09.2018 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Sochaczew |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Bardian Hubert |
UKJ Lemur Warszawa |
16.09.2018 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Sochaczew |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Borsuk Jan |
UKJ 82 Warszawa |
16.09.2018 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Sochaczew |
-55 kg |
II runda |
porażka |
Jesiotr Michał |
UKJ Yuko Józefów |
28.04.2018 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 |
Warszawa |
-55 kg |
finał |
zwycięstwo |
Małolepszy Jakub |
UKJ ASzWoj Warszawa |
28.04.2018 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Baranowski Tymoteusz |
UKJ Lemur Warszawa |
28.04.2018 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Żurawski Szymon |
KS Yawara Warszawa |
28.04.2018 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Kostuj Antoni |
UKJ Champion Warszawa |
03.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 |
Mysiadło |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów |
03.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 |
Mysiadło |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kos Mateusz |
UKJ Ryś Warszawa |
03.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 |
Mysiadło |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Nietrzebka Marcin |
UKJ Bushido Piaseczno |
03.02.2018 |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 |
Mysiadło |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Tarasenko Yevhen |
MUKS Kokoro Łódź |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Ciesielski Kajetan |
UKS Galeon Gdynia |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-50 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Dubina Gleb |
MUKS Kokoro Łódź |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Borcuch Patryk |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Błasik Wiktor |
UKS Judo Wolbrom |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Romańczuk Szymon |
UKS Olimp Nowa Sól |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Bielecki Jakub |
WKS Flota Gdynia |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ziółkowski Jakub |
UKS Okay Opole |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kowalik Kacper |
KS Gwardia Łódź |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Bronzel Dawid |
GKS Czarni Bytom |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Małolepszy Jakub |
UKJ ASzWoj Warszawa |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-50 kg |
finał |
zwycięstwo |
Ambroży Bartosz |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Proszewski Krzysztof |
UKJ Champion Warszawa |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kowalik Kacper |
KS Gwardia Łódź |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Siemoński Miłosz |
KS Yawara Warszawa |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
-50 kg |
o III miejsce |
porażka |
Jesiotr Michał |
UKJ Yuko Józefów |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Drąg Stanisław |
UKJ Ryś Warszawa |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
-50 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Kuczyński Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Majonek Tadeusz |
UKJ ASzWoj Warszawa |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kikolski Maciej |
UKS Judo Sensei Płock |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Siemieński Dawid |
TSJ Gryf Słupsk |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
II runda |
porażka |
Wątkowski Kacper |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Hawrylik Michał |
UKS Conrad Gdańsk |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-46 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kuczyński Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-46 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Myszkowski Miłosz |
UKS Ippon MDK Kutno |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
-46 kg |
finał |
zwycięstwo |
Jaskuła Tomasz |
UKJ ASzWoj Warszawa |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
-46 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Adamczyk Krystian |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kondratowicz Igor |
KS Gwardia Białystok |
11.11.2016 |
XXI Turniej Judo Dzieci U14 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Waniszewski Hubert |
MKS Juvenia Wrocław |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Haręża Kamil |
UKS Feniks Bytom |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-46 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Raczek Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Baranowski Dawid |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kryska Jakub |
UKS Bielik Bielany Wrocławskie |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Maniak Łukasz |
MKS Juvenia Wrocław |
15-16.10.2016 |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
-46 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Tarasenko Yevhen |
MUKS Kokoro Łódź |
15-16.10.2016 |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
-46 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Winiarczyk Maciej |
UKS Piast Wrzeście Słupsk |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Winiarski Bartłomiej |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Popal Adrian |
UKS Judo Panda Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Ripping Hugo |
Holandia |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Popal Adrian |
UKS Judo Panda Warszawa |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-46 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Małolepszy Jakub |
UKJ ASzWoj Warszawa |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-46 kg. |
II runda |
porażka |
Naczyński Bartosz |
UKS Dwójka Rydułtowy |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Kryska Jakub |
UKS Bielik Bielany Wrocławskie |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Kuczera Karol |
KS Polonia Rybnik |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-42 kg. |
I runda |
porażka |
Kazimierczak Wojciech |
KS Yawara Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Ambroży Bartosz |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Majonek Tadeusz |
UKJ ASzWoj Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stasiak Filip |
AZS UW Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Rudziewicz Bartosz |
MKS Żak Ełk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 |
Gdynia |
-42 kg |
o III miejsce |
porażka |
Hawrylik Michał |
UKS Conrad Gdańsk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 |
Gdynia |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Talewski Wiktor |
TSJ Gryf Słupsk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 |
Gdynia |
-42 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Wawrzonek Jakub |
UKJ Lemur Warszawa |
07.11.2015 |
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
-42 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Skrzeczyński Dominik |
UKS Kata Pruszków |
07.11.2015 |
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Fall Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
07.11.2015 |
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Nowak Maksymilian |
UKS 10 Bydgoszcz |
07.11.2015 |
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
-42 kg |
ćwierćfinał |