Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Sadowski Mateusz |
WKS Flota Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Studnicki Ignacy |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Bieńkowski Patryk |
MKS Truso Elbląg |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Barladskiy Alexander |
Niemcy |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Braś Michał |
TG Sokół Myślenice |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Eiduks Aleksander |
AZS UW Warszawa |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Borówka Konrad |
KS Budowlani Sosnowiec |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Gawęda Wojciech |
TS Wisła Kraków |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kwieciński Artur |
UKS Chojrak Warszawa |
15-16.10.2016 |
Panda Cup - International Judo League U15 |
Warszawa |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Mazurek Sylwester |
UKS Nakano Pogwizdów |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dyrcz Wiktor |
MKS Juvenia Wrocław |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Studnicki Ignacy |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Liberski Dawid |
KS Budowlani Sosnowiec |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wojsa Marcel |
MKS Juvenia Wrocław |
10.09.2016 |
II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 |
Kąty Wrocławskie |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Dwornik Oskar |
MKS Juvenia Wrocław |
10.09.2016 |
II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 |
Kąty Wrocławskie |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Wilczyński Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
10.09.2016 |
II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 |
Kąty Wrocławskie |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Pazdan Wiktor |
UKS 5 Żnin |
10.09.2016 |
II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 |
Kąty Wrocławskie |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Dyga Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Ciechacki Oliwier |
UKS Kodokan Toruń |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gronek Dawid |
KS Akademia Judo Poznań |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Moskal Patryk |
UKS Feniks Bytom |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Szydłowski Rafał |
KS AZS-AWF Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Iglantowicz Oskar |
UKS Safari 152 Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - I runda |