Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Borysiak Jakub |
UKS Kodokan Toruń |
09.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Łukaszewicz Sebastian |
UKS Conrad Gdańsk |
09.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Małecki Adam |
KSJ Gwardia Koszalin |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Nagórski Maciej |
PKS Olimpia Poznań |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Afonin Vladislav |
Rosja |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kobierski Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Łukaszewicz Sebastian |
UKS Conrad Gdańsk |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Białucha Adam |
UKJ Arcus Warszawa |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kisielewski Andrzej |
UKS Siódemka Sochaczew |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Popłoński Igor |
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
|
zwycięstwo |
Białucha Adam |
UKJ Arcus Warszawa |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
|
zwycięstwo |
Sadowski Mateusz |
WKS Flota Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Studnicki Ignacy |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Bieńkowski Patryk |
MKS Truso Elbląg |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Barladskiy Alexander |
Niemcy |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Braś Michał |
TG Sokół Myślenice |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Eiduks Aleksander |
AZS UW Warszawa |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Borówka Konrad |
KS Budowlani Sosnowiec |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Gawęda Wojciech |
TS Wisła Kraków |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dyga Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Ciechacki Oliwier |
UKS Kodokan Toruń |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gronek Dawid |
KS Akademia Judo Poznań |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Moskal Patryk |
UKS Feniks Bytom |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Szydłowski Rafał |
KS AZS-AWF Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Iglantowicz Oskar |
UKS Safari 152 Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - I runda |