Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
porażka Osowski Mateusz KS Start Radom 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg półfinał
zwycięstwo Żurawski Szymon KS Yawara Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg
zwycięstwo Siwiec Marcin TS Gwardia Warszawa Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg
porażka Lipiński Kajetan UKS SameJudo 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg
porażka Harasimiuk Łukasz LUKS Jusport Justynów 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -46 kg finał
zwycięstwo Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -46 kg półfinał
zwycięstwo Grzeszczak Oliwier UKS Orkan Judo Sochaczew 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -46 kg
zwycięstwo Dutkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -46 kg
porażka Kowalski Karol TS Wisła Kraków 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -46 kg
porażka Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -46 kg
porażka Durski Bartosz AZS OŚ Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -46 kg
porażka Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -46 kg
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg
zwycięstwo Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg
zwycięstwo Dutkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg
porażka Manucharyan Dawid PTS Gwardia Bydgoszcz 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -42 kg repasaże - I runda
porażka Kustrzycki Kamil KSJ Gwardia Koszalin 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -42 kg I runda
porażka Durski Bartosz AZS OŚ Poznań 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -46 kg I runda
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg półfinał
zwycięstwo Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg
zwycięstwo Wiśniewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg
zwycięstwo Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -38 kg
zwycięstwo Bruliński Igor UKS Narew Łapy 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -38 kg
porażka Garus Jakub KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg II runda
porażka Świdwa Marcin UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -38 kg półfinał
zwycięstwo Wisniewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -38 kg
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -38 kg
porażka Liberak Antoni UKS Opty Gdynia 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -38 kg repasaże - II runda
porażka Kowalski Karol TS Wisła Kraków 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -38 kg II runda
porażka Zinevich Hleb Białoruś 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -38 kg II runda
zwycięstwo Siwiec Marcin WKS Gwardia Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -38 kg
porażka Laska Kacper MMKS Wojownik Skierniewice 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -38 kg
porażka Borsuk Jan UKJ 82 Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -38 kg