Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kostuniak Patryk |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Nosalski Jakub |
MOSiR Bochnia |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grudziński Sebastian |
AKS Strzegom |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Zasławski Maciej |
MKS Juvenia Wrocław |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kuropiejski Tymoteusz |
UKS Conrad Gdańsk |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-66 kg. |
o III miejsce |
porażka |
Nosalski Jakub |
MOSiR Bochnia |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-66 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Adamczyk Maciej |
TS Wisła Kraków |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gembalya Oleksandr |
KS Akademia Judo Łódź |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Kozak Krzysztof |
MOSiR Bochnia |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
finał |
zwycięstwo |
Guliyev Akbar |
Azerbejdżan |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Taroncher David |
Austria |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ignaszak Kacper |
KS Akademia Judo Poznań |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Zrąbkowski Daniel |
KS Start Strzegom |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Więcek Bartosz |
MOSiR Bochnia |
10.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Aghajanyan Gurgen |
GKS Czarni Bytom |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
o III miejsce |
porażka |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Nawrot Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Przybylski Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Wierciński Kacper |
UKS Judo Sensei Płock |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
I runda |
porażka |
Dyba Michał |
KS AZS-AWF Wrocław |
31.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg. |
półfinał |
porażka |
Grzywacz Dominik |
KS AZS AWF Katowice |
31.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg. |
|
zwycięstwo |
Wawrzkiewicz Marek |
KS Gwardia Wrocław |
31.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg. |
|
zwycięstwo |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
30.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
-60 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
30.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
-60 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Gruszka Patryk |
UKS Judo Mysłowice |
30.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
porażka |
Kozak Krzysztof |
MOSiR Bochnia |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dragan Radosław |
UKS 10 Bydgoszcz |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Jesionek Stanisław |
Klub Judo AZS Opole |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Żbik Gracjan |
KJ Samuraj Koszalin |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Haberka Kacper |
UKS Judo Wolbrom |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Świetlik Paweł |
UKS 10 Bydgoszcz |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Plombon Aleksander |
TSJ Gryf Słupsk |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Żytniak Grzegorz |
UKS MOSiR Jasło |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Chudzik Dominik |
GKS Czarni Bytom |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
I runda |