Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Krawczyk Bartosz |
UKS Judo Panda Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-46 kg |
o III miejsce |
porażka |
Wawrzonek Jakub |
UKJ Lemur Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-46 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Zatyka Miłosz |
UKS Narew Łapy |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kazimierczak Adam |
KS Yawara Warszawa |
08.10.2017 |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Płoski Bartosz |
UKJ Lemur Warszawa |
03.06.2017 |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Nikolajs Sidoriks |
klub judo lido Latvia |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
finał |
zwycięstwo |
Heine Jan |
UKJ Lemur Warszawa |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pancner Martin |
JUDO CLUB KIDSPORT |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Łuszczyk Piotr |
UKS Siódemka Sochaczew |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Babasyuk Dmitry |
Sdushor Kaliningrad |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-38 kg |
I runda |
porażka |
Garus Jakub |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-38 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Basiński Jan |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-38 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Fityka Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-38 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Krusiński Wiktor |
UKJ Lemur Warszawa |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-38 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zalewski Jędrek |
UKS Judo Eljot Płock |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-39 kg |
o III miejsce |
porażka |
Krauss Jan |
UKJ Ryś Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-39 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Gajda Kacper |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-39 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Morawski Kamil |
UKS Ronin-Team Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
-39 kg |
I runda |