Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Bogdaniuk Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
09.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-81 kg |
|
porażka |
Zawicki Krystian |
AZS UW Warszawa |
09.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-81 kg |
|
porażka |
Hai Obeid Esmail |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
09.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-81 kg |
|
porażka |
Augustynowicz Damian |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
15.04.2018 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Gutt Jakub |
KŚ AZS Gliwice |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Cebula Rafał |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Szynalski Maciej |
WKS Śląsk Wrocław |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Poterała Gracjan |
AKS Strzegom |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Lenkiewicz Łukasz |
MKS Juvenia Wrocław |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Popielarz Dominik |
UKS Feniks Bytom |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Janczylik Dymitr |
TSJ Gryf Słupsk |
07.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Skipiała Gabriel |
UKJ Lemur Warszawa |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zamorowski Wiktor |
UKS Ippon MDK Kutno |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Dutkiewicz Dawid |
KS Budowlani Sosnowiec |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Dyga Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Leśniewski Alessio |
ULKS Judo Kowala |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Krajewski Kacper |
UKS Ósemka Nowa Sól |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Filipowicz Dominik |
UKS Tomita Elbląg |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Gurbanov Galib |
Azerbejdżan |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-60 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Zawidzki Jan |
UKJ Ryś Warszawa |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-60 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Stachowiak Nikodem |
UKS 10 Bydgoszcz |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-60 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Mazurek Sylwester |
UKS Nakano Pogwizdów |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-60 kg. |
II runda |
porażka |
Liberski Dawid |
KS Budowlani Sosnowiec |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dyga Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg. |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Jarosik Kacper |
MUKS Kokoro Łódź |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Bonanaty Kacper |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Kocioł Albin |
TS Wisła Kraków |
19.03.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg. |
I runda |
porażka |
Krinickis Karolis |
Litwa |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-50 kg. |
II runda |
porażka |
Rybarczyk Michał |
UKJ Lemur Warszawa |
27-28.09.2014 |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Sala Jakub |
UKJ Millenium Rzeszów |
27-28.09.2014 |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-42 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Isaev Muslim |
Rosja |
27-28.09.2014 |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |