Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Małecki Adam |
KSJ Gwardia Koszalin |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Leśniewski Brajan |
ULKS Judo Kowala |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Zakowicz Dominik |
UKS 10 Bydgoszcz |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bielecki Aleksander |
KS AZS-AWF Warszawa |
12.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Mika Wiktor |
UKS Team Superstar Wrocław |
14-15.10.2017 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Chryścina Adam |
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Leśniewski Brajan |
ULKS Judo Kowala |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Popłoński Igor |
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
|
porażka |
Chryścina Adam |
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno |
16.09.2017 |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
-66 kg |
|
zwycięstwo |
Jabłonka Jakub |
UKS Spartakus Lublin |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Figurski Krystian |
KS Akademia Judo Łódź |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Barcki Bartłomiej |
KS Gwardia Łódź |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Zaperty Damian |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
10.09.2017 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików |
Józefów |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Leśniewski Brajan |
ULKS Judo Kowala |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Zawidzki Jan |
UKJ Ryś Warszawa |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Olborski Patryk |
KS Pantera Brwinów |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Afonin Vladislav |
Sdushor Kaliningrad |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Żurawek Jakub |
UKS SameJudo |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-66 kg |
|
porażka |
Bulgakov Maksim |
Sdushor Kaliningrad |
08-09.04.2017 |
SameJudo Cup - U14 |
Marki |
-66 kg |
|
porażka |
Majewski Julian |
UKJ 225 Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Pękacki Dawid |
UKJ Lemur Warszawa |
04.02.2017 |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
-66 kg |
ćwierćfinał |