Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Bołoz Łukasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
05-06.04.2008 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Jałbrzykowski Paweł |
UKJ Ryś Warszawa |
13-14.10.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Wiśniowski Mariusz |
TS Wisła Kraków |
13-14.10.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Furmaniuk Jarosław |
KS AZS-AWF Warszawa |
22-23.09.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Maciołowski Antoni |
UKS Judo Kraków |
22-23.09.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Jasek Martin |
KŚ AZS Gliwice |
16-17.06.2007 |
Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek |
Rybnik |
-55 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kownacki Marcin |
UKS Judo Pawłowice |
16-17.06.2007 |
Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek |
Rybnik |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Tchoryk Mateusz |
KJ Samuraj Koszalin |
16-17.06.2007 |
Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek |
Rybnik |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Zamęcki Maciej |
KS AZS-AWF Wrocław |
05-06.05.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Furmaniuk Jarosław |
KS AZS-AWF Warszawa |
05-06.05.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stryczek Szymon |
GKS Czarni Bytom |
05-06.05.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Krzywosz Paweł |
UKJ Ryś Warszawa |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg |
finał |
zwycięstwo |
Chełminiak Dariusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Wydrzyński Marcin |
GKS Czarni Bytom |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Popiel Damian |
KS Gwardia Łódź |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Kreft Jacek |
UKS Opty Gdynia |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Bober Roman |
KS Polonia Rybnik |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Wituś Rafał |
KS Gwardia Wrocław |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Beta Aleksander |
KS Gwardia Łódź |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Barszcz Przemysław |
GKS Czarni Bytom |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Mazurkiewicz Marcin |
ULKS Ippon Jarocin |
08-09.04.2006 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Bołoz Mateusz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Nowocień Konrad |
UKJ ASzWoj Warszawa |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Chełminiak Dariusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wrona Adam |
UKS-GKJ Głogów |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Chrapkiewicz Marek |
KS AZS AWF Katowice |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Birkowski Borys |
KS Gwardia Łódź |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bołoz Mateusz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Drogowski Adam |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
29-30.04.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Chełm |
-50 kg |
o III miejsce |
porażka |
Chełminiak Dariusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
29-30.04.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Chełm |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Sobiesiak Karol |
MKS Judo Chełm |
29-30.04.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Chełm |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Mazurkiewicz Mateusz |
AZS-WSPiA Poznań |
29-30.04.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Chełm |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Bołoz Łukasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Karpiński Michał |
KSJ Gwardia Koszalin |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kuik Kamil |
UKS Dębiec Poznań |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Mól Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zamęcki Adam |
KS Gwardia Wrocław |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Pawłowski Mikołaj |
UKS-GKJ Głogów |
06.11.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bołoz Łukasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
06.11.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Szarafiniak Leszek |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
18.09.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Jałbrzykowski Paweł |
UKJ Ryś Warszawa |
18.09.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Kreft Marcin |
UKS Opty Gdynia |
20.03.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Olsztyn |
-46 kg |
I runda |