Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
porażka Kostrzewa Maciej Pałac Młodzieży Katowice 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -73 kg repasaże - II runda
porażka Umański Andrzej WKS Śląsk Wrocław 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -73 kg III runda
porażka Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa 22-23.04.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -73 kg o III miejsce
porażka Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole 22-23.04.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -73 kg półfinał
porażka Garsztecki Bartosz KŚ AZS Gliwice 29-30.10.2005 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg o III miejsce
porażka Żydak Paweł WKS Flota Gdynia 29-30.10.2005 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg półfinał
porażka Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole 17.09.2005 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg półfinał
porażka Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole 04-05.06.2005 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg repasaże - finał
porażka Liszek Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk 04-05.06.2005 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg ćwierćfinał
porażka Wiłkomirski Krzysztof Judo Legia Warszawa 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg półfinał
porażka Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -73 kg finał
porażka Kamiński Marcin KS AZS AWFiS Gdańsk 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg II runda
porażka Rudkowski Piotr TS Gwardia Opole 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg o III miejsce
porażka Ledwoń Tomasz KS AZS-AWF Wrocław 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg ćwierćfinał
porażka Zajkowski Adam WOSW KS Warszawa 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - finał
porażka Liszek Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -73 kg ćwierćfinał
porażka Zajkowski Adam WOSW KS Warszawa 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz -73 kg o III miejsce
porażka Wiłkomirski Krzysztof Judo Legia Warszawa 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz -73 kg ćwierćfinał
porażka Trąbka Marcin SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik 30-31.08.2003 Mistrzostwa Polski Młodzieży Łowicz -73 kg II runda
porażka Liszek Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój -73 kg repasaże - finał
porażka Bałanda Tomasz AZS UW Warszawa 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój -73 kg ćwierćfinał
porażka Zajkowski Adam WOSW KS Warszawa 06.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg półfinał
porażka Trędowski Robert WKS Gwardia Warszawa 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg o III miejsce
porażka Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg III runda
porażka Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole 08-09.03.2003 OTK Młodzieży Gdańsk -73 kg półfinał
porażka Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - III runda
porażka Zajkowski Adam WOSW KS Warszawa 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole -73 kg ćwierćfinał
porażka Gajdamakin Radosław GKS Czarni Bytom 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - I runda
porażka Zajkowski Adam WOSW KS Warszawa 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg I runda
porażka Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg o III miejsce
porażka Zajkowski Adam WOSW KS Warszawa 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg ćwierćfinał
porażka Niewiadomski Jarosław WKS Flota Gdynia 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -73 kg o III miejsce
porażka Lewak Jarosław WKS Gwardia Warszawa 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -73 kg półfinał
porażka Wiłkomirski Krzysztof Judo Legia Warszawa 01.09.2002 Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań -73 kg półfinał
porażka Kiryła Michał SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole -73 kg II runda
porażka Szymajda Przemysław KU AZS PW Warszawa 09-10.03.2002 OTK Młodzieży (mężczyźni) Rybnik -73 kg o III miejsce
porażka Sosnowski Krzysztof KS AZS AWFiS Gdańsk 09-10.03.2002 OTK Młodzieży (mężczyźni) Rybnik -73 kg ćwierćfinał
porażka Bułka Jakub TS Gwardia Opole 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -66 kg I runda
porażka Liszek Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -66 kg repasaże - I runda
porażka Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -66 kg ćwierćfinał
porażka Kamiński Jacek WKS Śląsk Wrocław 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole -66 kg II runda
porażka Źródło Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik -66 kg finał
porażka Białowąs Dawid KS AZS AWFiS Gdańsk 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -66 kg I runda
porażka Cechowska Julia TS Wisła Kraków 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -66 kg finał
porażka Krajewski Marek TS Wisła Kraków 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom -75 kg II runda
porażka Hajdus Bartłomiej TS Wisła Kraków 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole -66 kg repasaże - I runda
porażka Janociński Arkadiusz KS Lublinianka Lublin 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole -66 kg II runda
porażka Bajda Mariusz KS AZS-AWF Warszawa 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -66 kg II runda
porażka Hajdus Bartłomiej TS Wisła Kraków 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -66 kg II runda
porażka Kłys Artur TS Wisła Kraków 25-26.03.2000 OTK Juniorek i Juniorów Olsztyn -66 kg I runda
porażka Kuczyński Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -66 kg repasaże - II runda
porażka Kamiński Jacek WKS Śląsk Wrocław 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -66 kg II runda