Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kuganda Mateusz |
UKS Judo Wolbrom |
10.05.2014 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Suchy Las |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Brysz Adam |
KS AZS AWF Katowice |
10.05.2014 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Suchy Las |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Borowicz Paweł |
GKS Czarni Bytom |
12-13.04.2014 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kielce |
-73 kg |
III runda |
porażka |
Stolarek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
08.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Lipa Arkadiusz |
MOSiR Cieszyn |
06-07.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Łódź |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Litwin Paweł |
KS Gwardia Wrocław |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Ponichtera Bartosz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
finał |
porażka |
Kalinowski Patryk |
KS Gwardia Wrocław |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
III runda |
porażka |
Gołębiewski Michał |
MMKS Wojownik Skierniewice |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Rosłonowski Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Biedrzyński Krystian |
K.S. WroX Gym Wrocław |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
półfinał |
porażka |
Kuciej Daniel |
MKS Juvenia Wrocław |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-73 kg |
III runda |
porażka |
Drzewiecki Tomasz |
UKS 3 Piła |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Badzo Kristian illya |
Ukraina |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-66 kg |
półfinał |
porażka |
Skórka Szymon |
GKS Czarni Bytom |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Garbacz Mateusz |
UMKS Żak Kielce |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
półfinał |
porażka |
Ireland Connor |
Wielka Brytania |
01-02.10.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Titaev Yakhsan |
Rosja |
01-02.10.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
porażka |
Domagała Maciej |
KS Gwardia Łódź |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
III runda |
porażka |
Bury Szymon |
KS Polonia Rybnik |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Czybulka Peter |
Niemcy |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-66 kg |
III runda |
porażka |
Schreiber Henrik |
Niemcy |
02-03.10.2010 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
finał |
porażka |
Domański Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |