Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Krueger Mariusz |
WKS Gwardia Warszawa |
28.04.2013 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-90 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Knapik Maciej |
TS Gwardia Opole |
28.04.2013 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-90 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Bikoshvili Beka |
KU AZS PW Warszawa |
23.03.2013 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Dzierżanowski Igor |
UKJ ASzWoj Warszawa |
23.03.2013 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Szostak Mikołaj |
TS Wisła Kraków |
29.04.2012 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-100 kg |
|
porażka |
Larem Kacper |
Hato Judo Warszawa |
29.04.2012 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-100 kg |
|
porażka |
Tworzydło Wojciech |
KS AZS-AWF Warszawa |
17.03.2012 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Kąty Wrocławskie |
-100 kg |
o III miejsce |
porażka |
Larem Kacper |
Hato Judo Warszawa |
17.03.2012 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Kąty Wrocławskie |
-100 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kubicki Maciej |
KS Gwardia Wrocław |
17.03.2012 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Kąty Wrocławskie |
-100 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
17.03.2012 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Kąty Wrocławskie |
-100 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Biegaj Robert |
UKS Judo Wolbrom |
05.11.2011 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-100 kg |
|
zwycięstwo |
Nowacki Piotr |
PKS Olimpia Poznań |
05.11.2011 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-100 kg |
|
porażka |
Żeleński-Olczak Piotr |
KS Gwardia Łódź |
05.11.2011 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-100 kg |
|
zwycięstwo |
Żeleński-Olczak Piotr |
KS Gwardia Łódź |
08.10.2011 |
OPP Młodzieży |
Opole |
-100 kg |
o III miejsce |
porażka |
Pintal Kajetan |
TS Wisła Kraków |
08.10.2011 |
OPP Młodzieży |
Opole |
-100 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kusz Marcin |
KS Gwardia Wrocław |
08.10.2011 |
OPP Młodzieży |
Opole |
-100 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bielecki Daniel |
MMKS Wojownik Skierniewice |
08.10.2011 |
OPP Młodzieży |
Opole |
-100 kg |
I runda |
porażka |
Wójcik Jakub |
WKS Śląsk Wrocław |
14-15.05.2011 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-100 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Janik Patryk |
WKS Śląsk Wrocław |
14-15.05.2011 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-100 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Mączyński Rafał |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
14-15.05.2011 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-100 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
14-15.05.2011 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-100 kg |
II runda |
porażka |
Janik Patryk |
WKS Śląsk Wrocław |
12-13.03.2011 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Skierniewice |
-100 kg |
I runda |
porażka |
Knapik Maciej |
TS Gwardia Opole |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Koleśnik Łukasz |
KS AZS-AWF Wrocław |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Lisowski Tomasz |
KS Judo Koch Szczecin |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Mróz Paweł |
(brak informacji) |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
II runda |
porażka |
Płoński Paweł |
KS AZS-AWF Warszawa |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-90 kg |
o III miejsce |
porażka |
Karolkowski Piotr |
KS AZS-AWF Warszawa |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-90 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Stróżek Marek |
TS Wisła Kraków |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Garbacz Michał |
KŚ AZS Gliwice |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Dzierżanowski Igor |
UKJ ASzWoj Warszawa |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Rudnicki Mateusz |
KS Gwardia Wrocław |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kośniewski Marcin |
Klub Judo AZS Opole |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Garbacz Michał |
KŚ AZS Gliwice |
31.05.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Rudnicki Mateusz |
KS Gwardia Wrocław |
19-20.04.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-90 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Garbacz Michał |
KŚ AZS Gliwice |
19-20.04.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-90 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kośniewski Marcin |
Klub Judo AZS Opole |
19-20.04.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-90 kg |
II runda |
porażka |
Wiśniowski Bartosz |
KS AZS-AWF Warszawa |
15-16.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Czechowice-Dziedzice |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Kula Karol |
Klub Judo AZS Opole |
09-10.02.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Mączyński Rafał |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
09-10.02.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Perskawiec Artur |
UKS-GKJ Głogów |
20.10.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Żamojda Norbert |
WKS Gwardia Warszawa |
20.10.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Musiałowicz Michał |
MKS CM Jordan Kraków |
20.10.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Wiśniowski Bartosz |
KS AZS-AWF Warszawa |
13-14.10.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Kubieniec Jakub |
KS AZS AWF Katowice |
05-06.05.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-81 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Owsianko Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg |
finał |
zwycięstwo |
Zalewski Robert |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kozłowski Kamil |
TS Gwardia Olsztyn |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gawron Robert |
GKS Czarni Bytom |
24.03.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Fiutka Grzegorz |
AZS-WSPiA Poznań |
16.09.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
-81 kg |
finał |
zwycięstwo |
Wiśniowski Bartosz |
KS AZS-AWF Warszawa |
16.09.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Owsianko Adam |
UKJ Ryś Warszawa |
16.09.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Krupiński Patryk |
GKS Czarni Bytom |
16.09.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
-81 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Zając Maciej |
MKS Truso Elbląg |
18.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
-81 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Trzaskowski Patryk |
Pałac Młodzieży Tarnów |
18.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dowgird Wiktor |
UKS Bushi Łódź |
18.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Wiśniowski Bartosz |
KS AZS-AWF Warszawa |
18.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szarzyński Bartosz |
UKS Dębiec Poznań |
18.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Mielcarek Błażej |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Gawron Robert |
GKS Czarni Bytom |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Łoboda Michał |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Wiśniowski Bartosz |
KS AZS-AWF Warszawa |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
o III miejsce |
porażka |
Bedra Michał |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Konieczny Marcin |
GKS Czarni Bytom |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stefankiewicz Łukasz |
PKS Gwardia Szczytno |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Tworzydło Wojciech |
KS AZS-AWF Warszawa |
06.11.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Dudziński Maciej |
WKS Gwardia Warszawa |
06.11.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kosiorek Paweł |
KŚ AZS Gliwice |
06.11.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Gonciarz Paweł |
MOSiR Bochnia |
06.11.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
ćwierćfinał |