Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Lewandowska Alicja |
KŚ AZS Gliwice |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-44 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kokoszka Aleksandra |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-44 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Muchova Hana |
Czechy |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-44 kg |
|
zwycięstwo |
Lewandowska Alicja |
KŚ AZS Gliwice |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-44 kg |
|
porażka |
Wachowicz Roksana |
GKS Czarni Bytom |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-44 kg |
|
porażka |
Lewandowska Alicja |
KŚ AZS Gliwice |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-44 kg |
|
porażka |
Evi Vermandere |
Belgia |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-44 kg |
|
zwycięstwo |
Gzowska Emilia |
AZS OŚ Łódź |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-44 kg |
|
porażka |
Lewandowska Alicja |
KŚ AZS Gliwice |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-40 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kokoszka Aleksandra |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-40 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Maślanka Martyna |
UKS Judo Eljot Płock |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-40 kg |
|
zwycięstwo |
Piotrowska Paulina |
KŚ AZS Gliwice |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-40 kg |
|
porażka |
Lewandowska Alicja |
KŚ AZS Gliwice |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-40 kg |
finał |
zwycięstwo |
Stobiecka Natalia |
UKS Siódemka Sochaczew |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-40 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Słońska Jesika |
GKS Czarni Bytom |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-40 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stobiecka Natalia |
UKS Siódemka Sochaczew |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-40 kg |
finał |
zwycięstwo |
Piotrowska Paulina |
KŚ AZS Gliwice |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-40 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Szary Patrycja |
AZS OŚ Poznań |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-40 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bartoszewicz Oliwia |
HKS Żubr Hajnówka |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-40 kg |
I runda |