Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-48 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kotwicka Stefania |
MKS Juvenia Wrocław |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Wiszniewska Katarzyna |
UKS 3 Piła |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kaźmierczyk Aleksandra |
UKS MOSiR Jasło |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-48 kg |
I runda |
porażka |
Cieślik Klaudia |
UKS Judo Wolbrom |
01-02.10.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kokoszka Aleksandra |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
01-02.10.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-48 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Agazade Oksana |
Rosja |
01-02.10.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-48 kg |
I runda |
porażka |
Kamińska Justyna |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
03-04.09.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-48 kg |
|
porażka |
Andrusiewicz Martyna |
MKS Juvenia Wrocław |
03-04.09.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-48 kg |
|
porażka |
Busse Kamila |
AZS OŚ Poznań |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-48 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kunc Paulina |
KS Gwardia Łódź |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Lewandowska Alicja |
KŚ AZS Gliwice |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-48 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Andrusiewicz Martyna |
MKS Juvenia Wrocław |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-48 kg |
II runda |
porażka |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-44 kg |
finał |
zwycięstwo |
Wiszniewska Katarzyna |
UKS 3 Piła |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-44 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Roszkowska Agata |
UKS Narew Łapy |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-44 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Łuczaj Edyta |
UKS Narew Łapy |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-44 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kokoszka Aleksandra |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-44 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Słońska Jesika |
GKS Czarni Bytom |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-44 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Sumela Paulina |
AZS-WSPiA Poznań |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-44 kg |
ćwierćfinał |