Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Sawiniec Bartosz |
TS Gwardia Olsztyn |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
+100 kg |
finał |
zwycięstwo |
Mazurczak Wiktor |
UMKS Żak Kielce |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
+100 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pietras Michał |
UKS Arashi Łódź |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
+100 kg |
|
zwycięstwo |
Olborski Dominik |
KS Pantera Brwinów |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
+100 kg |
|
zwycięstwo |
Lewandowicz Amadeusz |
UKS Olimp Nowa Sól |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
+100 kg |
|
zwycięstwo |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
22-23.09.2017 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
+100 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Sawiniec Bartosz |
TS Gwardia Olsztyn |
22-23.09.2017 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
+100 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Sawiniec Bartosz |
TS Gwardia Olsztyn |
01-02.04.2017 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
+100 kg |
finał |
zwycięstwo |
Szuta Przemysław |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
01-02.04.2017 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
+100 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Raszewski Szymon |
ULKS Ippon Jarocin |
01-02.04.2017 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
+100 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szefer Szymon |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
01-02.04.2017 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
+100 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Sawiniec Bartosz |
TS Gwardia Olsztyn |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
+100 kg |
fina? |
zwycięstwo |
Cieślak Patryk |
UKS Judo Eljot Płock |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
+100 kg |
pó?fina? |
zwycięstwo |
Pawlak Hubert |
UKS Górnik Judo Konin |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
+100 kg |
?wier?fina? |