Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kamiński Grzegorz |
UMKS Żak Kielce |
16.03.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń |
-55 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Zasada Marcel |
WTJ Włocławek |
16.03.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Wawrzkiewicz Marek |
KS Gwardia Wrocław |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Zabrocki Paweł |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Rogoża Sebastian |
UKJ Millenium Rzeszów |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Roszkowski Mateusz |
BKS Hetman Białystok |
01-02.10.2011 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grosz Arkadiusz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
01-02.10.2011 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Roszkowski Mateusz |
BKS Hetman Białystok |
05.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kurczyk Piotr |
GKS Czarni Bytom |
05-06.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wawrzkiewicz Marek |
KS Gwardia Wrocław |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-50 kg |
finał |
zwycięstwo |
Białowąs Daniel |
UKS Piast Wrzeście Słupsk |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Toporek Radosław |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Filipovs Kristians |
Łotwa |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Lizut Tomasz |
TDK Trzcianka |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-50 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Jessen Alexander |
Niemcy |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wawrzkiewicz Marek |
KS Gwardia Wrocław |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Żelichowski Filip |
MOSiR Bochnia |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-50 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Miara Krystian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-50 kg |
II runda |