Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Smyk Dawid |
MKS Juvenia Wrocław |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-50 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kaliś Adrian |
UKS Conrad Gdańsk |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-50 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Walczyk Patryk |
GKS Czarni Bytom |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-50 kg |
II runda |
porażka |
Włdarski Kacper |
UKS Siódemka Sochaczew |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
o III miejsce |
porażka |
Soha Ruslan |
Łotwa |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wichrowski Kajetan |
GKS Czarni Bytom |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Pachała Kamil |
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Punda Wojciech |
KS AZS-AWF Wrocław |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Sandach Kamil |
UKS Opty Gdynia |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Ołdak Sebastian |
UKJ Arcus Warszawa |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Raputa Dawid |
WKS Śląsk Wrocław |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Drzymał Paweł |
GKS Czarni Bytom |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Gawęda Jakub |
OSiR Kęty |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-50 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kaczmarek Dominik |
MKS Juvenia Wrocław |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-50 kg |
II runda |
porażka |
Puszczyński Maciej |
KS Start Radom |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-50 kg |
o III miejsce |
porażka |
Morgoyev Bekirbek |
Ukraina |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-50 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kamiński Grzegorz |
UMKS Żak Kielce |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Salisz Mariusz |
KS AZS AWF Katowice |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Darul Marcel |
UKS Ippon MDK Kutno |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Abzhelyan Aliaksandr |
Białoruś |
01-02.10.2011 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |