Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
29.07.2011 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Mrówczyński Wiktor |
KS AZS AWF Katowice |
05.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Stępak Filip |
TS Wisła Kraków |
05.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Wala Adrian |
KS AZS AWF Katowice |
29.05.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Garbacik Bartłomiej |
KS AZS AWF Katowice |
29.05.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
-60 kg |
III runda |
porażka |
Smorzewski Łukasz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
14-15.05.2011 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
14-15.05.2011 |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Birke Przemysław |
UKJ ASzWoj Warszawa |
01-02.04.2011 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Ali Piotr |
UKS Szóstka Rawicz |
05-06.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Adlan Katchikaev |
Belgia |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Piotrkowski Michał |
KS Gwardia Łódź |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Kiełbus Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Feliga Konrad |
UKS Siódemka Sochaczew |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Ziembikiewicz Łukasz |
AZS-WSPiA Poznań |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-55 kg |
finał |
porażka |
Borowicz Paweł |
GKS Czarni Bytom |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-55 kg |
półfinał |
porażka |
Ali Piotr |
UKS Szóstka Rawicz |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-55 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Wawrzyczek Patryk |
KS AZS AWF Katowice |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-55 kg |
II runda |
porażka |
Ziembikiewicz Łukasz |
AZS-WSPiA Poznań |
10-11.10.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
-55 kg |
półfinał |
porażka |
Ziembikiewicz Patryk |
AZS-WSPiA Poznań |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Bogacki Maciej |
KS AZS-AWF Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Ciesielski Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Domański Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Szypowicz Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-55 kg |
półfinał |
porażka |
Szypowicz Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
02-03.05.2009 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Kielce |
-50 kg |
półfinał |
porażka |
Brot Paweł |
KS Gwardia Łódź |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Natkaniec Krzysztof |
UKS Judo Wolbrom |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kiełbus Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-50 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Godek Patryk |
GKS Czarni Bytom |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-46 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Woch Mateusz |
KS Gwardia Łódź |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-46 kg |
ćwierćfinał |