Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Flejma Bolesław |
GKS Czarni Bytom |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-46 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pawlica Maksymilian |
AKS Strzegom |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-46 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kasprzyński Szymon |
GKS Czarni Bytom |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Rudnicki Adam |
TKS Judo Toruń |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Shoka Marek |
Belgia |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Majder Jakub |
GKS Czarni Bytom |
06-07.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Łódź |
-46 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Wróbel Kacper |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
06-07.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Łódź |
-46 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-46 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Winiarczyk Adrian |
UKS Piast Wrzeście Słupsk |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-46 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Gmurkowski Patryk |
UKS Olimp Nowa Sól |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-46 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Rudnicki Adam |
TKS Judo Toruń |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-46 kg |
I runda |
porażka |
Wróbel Kacper |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-46 kg |
o III miejsce |
porażka |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-46 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Szołtysek Filip |
KS AZS AWF Katowice |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Majder Jakub |
GKS Czarni Bytom |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-46 kg |
II runda |