Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-55 kg |
|
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-55 kg |
|
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-55 kg |
|
porażka |
Bolatbekov Damir |
Kazachstan |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Ngo trong Szymon |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-55 kg |
|
zwycięstwo |
Szleja Gracjan |
MKS Truso Elbląg |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-55 kg |
|
porażka |
Aidynbay Kaiyrberdi |
Kazachstan |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-55 kg |
|
porażka |
Janią Lukáą |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Schejbal Vojtech |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Zeynalov Mehdi |
Azerbejdżan |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Pieczyński Hubert |
UKS Górnik Judo Konin |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-55 kg. |
|
zwycięstwo |
Jęśko-Białek Szymon |
UKS 3 Piła |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-55 kg. |
|
zwycięstwo |
Korzeniewski Kacper |
UKS Sakura Judo Płock |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-55 kg. |
|
zwycięstwo |
Świś Dawid |
TS Gwardia Opole |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-55 kg. |
|
porażka |
Śmiegel Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
02.04.2016 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-55 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Olejnik Michał |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
02.04.2016 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-55 kg. |
|
porażka |
Artemiuk Damian |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
02.04.2016 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-55 kg. |
|
zwycięstwo |
Arcaba Jakub |
UKJ Legion Zamość |
02.04.2016 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-55 kg. |
|
porażka |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg. |
o III miejsce |
porażka |
Tylek Paweł |
TS Wisła Kraków |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-55 kg. |
ćwierćfinał |