Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Szczepaniak Michał |
WKS Śląsk Wrocław |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Adamów Michał |
Klub Judo AZS Opole |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Rajtar Jakub |
KS Gwardia Wrocław |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Skocz Sławomir |
UKS Judo Wolbrom |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Aleksandrowicz Daniel |
UKS Judo Częstochowa |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zawierucha Daniel |
KS Akademia Judo Łódź |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Bogdał Maksymin |
UKS Conrad Gdańsk |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-60 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Przybyła Radosław |
UKS Górnik Judo Konin |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Borzęcki Dawid |
KS Gwardia Łódź |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Dominas Dominik |
UKS Błyskawica Mietków |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Ciemiński Maciej |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Wróbel Dawid |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Głowacki Mateusz |
MOS Zatoka Braniewo |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zajączkowski Dawid |
MOSiR Bochnia |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
I runda |