Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Szota Patrycja |
UKS Olimp Nowa Sól |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-57 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Grasza Joanna |
MKS Juvenia Wrocław |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-57 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Wróblewska Laura |
KS Akademia Judo Poznań |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-57 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Łosoś Roksana |
UKS 3 Piła |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Maekelberg Anouk |
Belgia |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Czerepko Alicja |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Krawczyk Anita |
UKJ ASzWoj Warszawa |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Mróz Dominika |
UKS Drako 79 Warszawa |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Eiden Kim |
Luksemburg |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Skupień Patrycja |
KS Gwardia Łódź |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Habarta Marta |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Łukasiak Marta |
KS Start Radom |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kura Weronika |
UKS Ippon MDK Kutno |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Czerepko Alicja |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Sadowska Emilia |
UKJ ASzWoj Warszawa |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Klimek Zuzanna |
TS Wisła Kraków |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kucharska Małgorzata |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stankevich Julia |
Łotwa |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kobierzycka Klaudia |
MKS Zryw Łowicz |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Mróz Dominika |
UKS Drako 79 Warszawa |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Sumela Patrycja |
AZS-WSPiA Poznań |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Eszer Weronika |
UKS Ósemka Nowa Sól |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kolaczek Magdalena |
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Sadowska Emilia |
UKJ ASzWoj Warszawa |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kuczera Wioletta |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Zygmunt Agata |
UKJ Legion Zamość |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kleparska Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Nowak Aleksandra |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Mówińska Agnieszka |
MKS Truso Elbląg |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Eszer Weronika |
UKS Ósemka Nowa Sól |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Smolnicka Agnieszka |
MKS Juvenia Wrocław |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kaleta Anna |
UKS Judo Wolbrom |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Nakonieczna Adrianna |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Sienkiewicz Wiktoria |
KS MaKo Judo Wrocław |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Nowicka Weronika |
AZS OŚ Poznań |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Mróz Dominika |
UKS Drako 79 Warszawa |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Walkowiak Anna |
PKS Olimpia Poznań |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Cygan Klaudia |
KJ Samuraj Koszalin |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kolaczek Magdalena |
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-52 kg |
II runda |