Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Gradka Barbara |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
25-26.03.2000 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Wota Paulina |
KSJ Gwardia Koszalin |
25-26.03.2000 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pilarczyk Karina |
LKS Szubinianka Szubin |
25-26.03.2000 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
-48 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dąbrówka Justyna |
AKS Strzegom |
14.11.1999 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Koszalin |
-48 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Dziąbor Kinga |
AZS OŚ Poznań |
14.11.1999 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Koszalin |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Wojewódzka Magdalena |
BKS Hetman Białystok |
14.11.1999 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Koszalin |
-48 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Karkuszewska Małgorzata |
KS Lublinianka Lublin |
14.11.1999 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Koszalin |
-48 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Dudek Ilona |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
14.11.1999 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Koszalin |
-48 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Olejarska Agnieszka |
MKS Judo Chełm |
21-22.11.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Wrocław |
-44 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Łukomska Monika |
LKS Szubinianka Szubin |
21-22.11.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Wrocław |
-44 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ciszewska Agnieszka |
AZS OŚ Poznań |
21-22.11.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Wrocław |
-44 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Krugła Małgorzata |
TSJ Gryf Słupsk |
05-06.12.1997 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Olsztyn |
-36 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Morawiec Magdalena |
KJ Samuraj Koszalin |
05-06.12.1997 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Olsztyn |
-36 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Rozbicka Anna |
AZS OŚ Poznań |
05-06.12.1997 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Olsztyn |
-36 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Mikietko Joanna |
WKS Śląsk Wrocław |
08-11.05.1997 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Gdańsk |
-36 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Poprawa Agnieszka |
PKS Olimpia Poznań |
08-11.05.1997 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Gdańsk |
-36 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Janicka Małgorzata |
TSJ Gryf Słupsk |
08-11.05.1997 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Gdańsk |
-36 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Krugła Małgorzata |
TSJ Gryf Słupsk |
06.12.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Wrocław |
-32 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Pruszko Paulina |
KS AZS-AWF Wrocław |
06.12.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Wrocław |
-32 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Briban Monika |
KKS Hejnał Kęty |
13-14.09.1996 |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
-36 kg |
repasaże - II runda |