Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Wrocław, 16-18.04.1999
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: +100 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1963 - 1981
Średnia wieku zawodników 24 lat 266 dni
Średnia wieku medalistów 27 lat 55 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 26 lat 42 dni
Najmłodszy zawodnik Grzegorz Eitel (18 lat 95 dni)
Najstarszy zawodnik Jarosław Jańczak (36 lat 109 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Wisła Kraków (4 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (3 zawodników)
GKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (7 walk)
TS Wisła Kraków (6 walk)
WKS Gwardia Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
KS AZS-AWF Wrocław
2
Artur Bodziacki
TS Wisła Kraków
3
Józef Smoter
WKS Śląsk Wrocław
3
Grzegorz Eitel
WKS Gwardia Warszawa
5
Dariusz Zimol±g
GKS Czarni Bytom
5
Mirosław Wolszczak
WKS Śląsk Wrocław
7
Paweł Malowaniec
WKS Śląsk Wrocław
7
Tomasz Tybu¶
GKS Wybrzeże Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaweł Mi¶TS Wisła KrakówBartosz OgrodowskiKS Gwardia Wrocław  
I rundaSebastian SacherKS Gwardia Bielsko-BiałaJanusz WojnarowiczGKS Czarni Bytom  
I rundaGrzegorz EitelWKS Gwardia WarszawaIreneusz KwiecińskiKŚ AZS Gliwice  
I rundaWojciech GędzikTS Wisła KrakówMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaSławomir HetmańczykULKS Ippon JarocinJarosław JańczakGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaRafał RutkowskiAZS AWF GdańskPiotr TomczakTS Wisła Kraków  
I rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskMariusz ZobekGKS Czarni Bytom  
I rundaArtur BodziackiTS Wisła KrakówAndrzej BogackiWKS Gwardia Warszawa  
I rundaDariusz Zimol±gGKS Czarni BytomTomasz ¦rodaKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaSebastian SacherKS Gwardia Bielsko-BiałaPaweł Mi¶TS Wisła Kraków  
II rundaJózef SmoterWKS Śląsk WrocławGrzegorz EitelWKS Gwardia Warszawa  
II rundaPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławWojciech GędzikTS Wisła Kraków  
II rundaRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławSławomir HetmańczykULKS Ippon Jarocin  
II rundaMirosław WolszczakWKS Śląsk WrocławRafał RutkowskiAZS AWF Gdańsk  
II rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskMichał LechetaUKS Olimpia-Judo Elbląg  
II rundaArtur BodziackiTS Wisła KrakówAndrzej KucharczykGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaDariusz Zimol±gGKS Czarni BytomRobert KomisarekKS Gwardia Wrocław  
ćwierćfinałJózef SmoterWKS Śląsk WrocławSebastian SacherKS Gwardia Bielsko-Biała  
ćwierćfinałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałMirosław WolszczakWKS Śląsk WrocławTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałArtur BodziackiTS Wisła KrakówDariusz Zimol±gGKS Czarni Bytom  
półfinałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławJózef SmoterWKS Śląsk Wrocław  
półfinałArtur BodziackiTS Wisła KrakówMirosław WolszczakWKS Śląsk Wrocław  
finałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławArtur BodziackiTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaGrzegorz EitelWKS Gwardia WarszawaSebastian SacherKS Gwardia Bielsko-Biała  
repasaże - II rundaPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławSławomir HetmańczykULKS Ippon Jarocin  
repasaże - finałGrzegorz EitelWKS Gwardia WarszawaPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceGrzegorz EitelWKS Gwardia WarszawaMirosław WolszczakWKS Śląsk Wrocław  

Repasaże II
repasaże - I rundaAndrzej BogackiWKS Gwardia WarszawaAndrzej KucharczykGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskRafał RutkowskiAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaDariusz Zimol±gGKS Czarni BytomAndrzej BogackiWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - finałDariusz Zimol±gGKS Czarni BytomTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże Gdańsk  
o III miejsceJózef SmoterWKS Śląsk WrocławDariusz Zimol±gGKS Czarni Bytom  

Polityka prywatności Judostat.pl