Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Bytom, 29-30.05.1998
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: +100 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1963 - 1980
Średnia wieku zawodników 26 lat 145 dni
Średnia wieku medalistów 27 lat 45 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 26 lat 202 dni
Najmłodszy zawodnik Sebastian Sacher (18 lat 27 dni)
Najstarszy zawodnik Jarosław Jańczak (35 lat 152 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Wisła Kraków (4 zawodników)
GKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (9 walk)
WKS Śląsk Wrocław (6 walk)
KS AZS-AWF Wrocław (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
KS AZS-AWF Wrocław
2
Ireneusz Kwieciński
KŚ AZS Gliwice
3
Wojciech Gędzik
TS Wisła Kraków
3
Paweł Malowaniec
WKS Śląsk Wrocław
5
Artur Bodziacki
TS Wisła Kraków
5
Andrzej Bogacki
WKS Gwardia Warszawa
7
Piotr Tomczak
TS Wisła Kraków
7
Mirosław Wolszczak
WKS Śląsk Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławPiotr TomczakTS Wisła Kraków  
I rundaPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławJanusz WojnarowiczGKS Czarni Bytom  
I rundaJarosław JańczakGKS Wybrzeże GdańskDariusz Zimol±gPTS Katowice  
I rundaIreneusz KwiecińskiKŚ AZS GliwiceMirosław WolszczakWKS Śląsk Wrocław  
II rundaRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławSławomir HetmańczykULKS Ippon Jarocin  
II rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskJacek GemzaKŚ AZS Gliwice  
II rundaPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławWojciech GędzikTS Wisła Kraków  
II rundaJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaSebastian SacherKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaArtur BodziackiTS Wisła KrakówJarosław JańczakGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaAndrzej BogackiWKS Gwardia WarszawaMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaIreneusz KwiecińskiKŚ AZS GliwiceJacek BednarzTS Wisła Kraków  
II rundaMarek PitułaGKS Czarni BytomAndrzej KucharczykGKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławJacek CzarkowskiWKS Flota Gdynia  
ćwierćfinałAndrzej BogackiWKS Gwardia WarszawaArtur BodziackiTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałIreneusz KwiecińskiKŚ AZS GliwiceMarek PitułaGKS Czarni Bytom  
półfinałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  
półfinałIreneusz KwiecińskiKŚ AZS GliwiceAndrzej BogackiWKS Gwardia Warszawa  
finałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławIreneusz KwiecińskiKŚ AZS Gliwice  
repasaże - I rundaPiotr TomczakTS Wisła KrakówSławomir HetmańczykULKS Ippon Jarocin  
repasaże - I rundaWojciech GędzikTS Wisła KrakówJanusz WojnarowiczGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaPiotr TomczakTS Wisła KrakówTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaWojciech GędzikTS Wisła KrakówJacek CzarkowskiWKS Flota Gdynia  
repasaże - finałWojciech GędzikTS Wisła KrakówPiotr TomczakTS Wisła Kraków  
o III miejsceWojciech GędzikTS Wisła KrakówAndrzej BogackiWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaMirosław WolszczakWKS Śląsk WrocławJacek BednarzTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaArtur BodziackiTS Wisła KrakówMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-Biała  
repasaże - II rundaMirosław WolszczakWKS Śląsk WrocławMarek PitułaGKS Czarni Bytom  
repasaże - finałArtur BodziackiTS Wisła KrakówMirosław WolszczakWKS Śląsk Wrocław  
o III miejscePaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławArtur BodziackiTS Wisła Kraków  

Polityka prywatności Judostat.pl