Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Bielsko-Biała, 30-01.05.1997
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: +95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 26
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 1963 - 1977
Średnia wieku zawodników 28 lat 165 dni
Średnia wieku medalistów 31 lat 320 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 31 lat 2 dni
Najmłodszy zawodnik Mirosław Wolszczak (20 lat 138 dni)
Najstarszy zawodnik Jarosław Jańczak (34 lat 153 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Wisła Kraków (4 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (3 zawodników)
KS Gwardia Bielsko-Biała (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Wybrzeże Gdańsk (5 walk)
KS AZS-AWF Wrocław (4 walk)
WKS Gwardia Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
KS AZS-AWF Wrocław
2
Marek Pituła
GKS Czarni Bytom
3
Jacek Czarkowski
WKS Flota Gdynia
3
Marek Berezowski
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Paweł Malowaniec
WKS Śląsk Wrocław
5
Andrzej Bogacki
WKS Gwardia Warszawa
7
Jarosław Jańczak
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Tomasz Tybu¶
GKS Wybrzeże Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskSławomir HetmańczykWKS Gwardia Warszawa  
I rundaAndrzej BogackiWKS Gwardia WarszawaPiotr WaissTS Wisła Kraków  
II rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskJacek GemzaKŚ AZS Gliwice  
II rundaMarek PitułaGKS Czarni BytomPatryk BaranTS Wisła Kraków  
II rundaArtur BodziackiTS Wisła KrakówBogusław KózerWKS Gwardia Warszawa  
II rundaPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławJacek CzarkowskiWKS Flota Gdynia  
II rundaAndrzej BogackiWKS Gwardia WarszawaJarosław JańczakGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaMirosław WolszczakWKS Śląsk WrocławTomasz ¦rodaKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaIreneusz KwiecińskiKŚ AZS GliwicePiotr TomczakTS Wisła Kraków  
II rundaRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-Biała  
ćwierćfinałMarek PitułaGKS Czarni BytomTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałPaweł MalowaniecWKS Śląsk WrocławArtur BodziackiTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałAndrzej BogackiWKS Gwardia WarszawaMirosław WolszczakWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławIreneusz KwiecińskiKŚ AZS Gliwice  
półfinałMarek PitułaGKS Czarni BytomPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  
półfinałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławAndrzej BogackiWKS Gwardia Warszawa  
finałRafał KubackiKS AZS-AWF WrocławMarek PitułaGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże GdańskPatryk BaranTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaArtur BodziackiTS Wisła Kraków  
repasaże - finałJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaTomasz Tybu¶GKS Wybrzeże Gdańsk  
o III miejsceJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaAndrzej BogackiWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaJarosław JańczakGKS Wybrzeże GdańskPiotr WaissTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaJarosław JańczakGKS Wybrzeże GdańskMirosław WolszczakWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - II rundaMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-BiałaIreneusz KwiecińskiKŚ AZS Gliwice  
repasaże - finałMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-BiałaJarosław JańczakGKS Wybrzeże Gdańsk  
o III miejsceMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-BiałaPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl