Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Wrocław, 12-14.06.1994
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: +95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1963 - 1973
Średnia wieku zawodników 26 lat 337 dni
Średnia wieku medalistów 28 lat 332 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 26 lat 339 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Przydanek (20 lat 360 dni)
Najstarszy zawodnik Jarosław Jańczak (31 lat 165 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (4 zawodników)
GKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
TS Wisła Kraków (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (9 walk)
AZS AWF Gdańsk (7 walk)
GKS Czarni Bytom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kubacki
WKS Śląsk Wrocław
2
Tomasz Tybu¶
AZS AWF Gdańsk
3
Marek Pituła
GKS Czarni Bytom
3
Jacek Czarkowski
WKS Flota Gdynia
5
Jerzy Kolanowski
AZS AWF Gdańsk
5
Maciej Domaradzki
WKS Śląsk Wrocław
7
Kamil Przydanek
KS AZS-AWF Wrocław
7
Jerzy Augustyniak
GKS Wybrzeże Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaweł SzwedziakPKS Olimpia PoznańCezary WojniuszKS Gwardia Koszalin  
I rundaJerzy AugustyniakGKS Wybrzeże GdańskPiotr WeissTS Wisła Kraków  
I rundaJerzy KolanowskiAZS AWF GdańskPaweł BiskupskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaArtur BodziackiTS Wisła KrakówBartłomiej ¦liwaKS AZS-AWF Wrocław  
I rundaMaciej DomaradzkiWKS Śląsk WrocławMarek BerezowskiKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaAndrzej BogackiGKS Czarni BytomJarosław JańczakGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaRobert KomisarekWKS Śląsk WrocławJacek GemzaKŚ AZS Gliwice  
II rundaRafał KubackiWKS Śląsk WrocławPaweł SzwedziakPKS Olimpia Poznań  
II rundaJerzy AugustyniakGKS Wybrzeże GdańskMarek SzelestKS Lublinianka Lublin  
II rundaJerzy KolanowskiAZS AWF GdańskPaweł MalowaniecWKS Śląsk Wrocław  
II rundaMarek PitułaGKS Czarni BytomArtur BodziackiTS Wisła Kraków  
II rundaMaciej DomaradzkiWKS Śląsk WrocławZbigniew G±siorowskiPKS Olimpia Poznań  
II rundaJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaAndrzej BogackiGKS Czarni Bytom  
II rundaTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskRobert KomisarekWKS Śląsk Wrocław  
II rundaKamil PrzydanekKS AZS-AWF WrocławWojciech GędzikTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałRafał KubackiWKS Śląsk WrocławJerzy AugustyniakGKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałMarek PitułaGKS Czarni BytomJerzy KolanowskiAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaMaciej DomaradzkiWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskKamil PrzydanekKS AZS-AWF Wrocław  
półfinałRafał KubackiWKS Śląsk WrocławMarek PitułaGKS Czarni Bytom  
półfinałTomasz Tybu¶AZS AWF GdańskJacek CzarkowskiWKS Flota Gdynia  
finałRafał KubackiWKS Śląsk WrocławTomasz Tybu¶AZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaJerzy AugustyniakGKS Wybrzeże GdańskPaweł SzwedziakPKS Olimpia Poznań  
repasaże - II rundaJerzy KolanowskiAZS AWF GdańskArtur BodziackiTS Wisła Kraków  
repasaże - finałJerzy KolanowskiAZS AWF GdańskJerzy AugustyniakGKS Wybrzeże Gdańsk  
o III miejsceJacek CzarkowskiWKS Flota GdyniaJerzy KolanowskiAZS AWF Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - II rundaMaciej DomaradzkiWKS Śląsk WrocławAndrzej BogackiGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaKamil PrzydanekKS AZS-AWF WrocławRobert KomisarekWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałMaciej DomaradzkiWKS Śląsk WrocławKamil PrzydanekKS AZS-AWF Wrocław  
o III miejsceMarek PitułaGKS Czarni BytomMaciej DomaradzkiWKS Śląsk Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl